24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka od České spořitelny

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Česká spořitelna

Půjčka od České Spořitelny je určena občanům České republiky s trvalým pobytem na její území i příslušníkům jiných národů, kteří mají povolení k trvalému pobytu v ČR. Ppůjčka Česká Spořitelna je jedním z poměrně výhodných řešení finančních problémů, které nabízí bankovní sektor.

Výhody půjčky Česká Spořitelna

 • půjčka je bezúčelová
 • díky ní lze získat až 500 000 KČ k financování čehokoliv
 • peníze můžete přímo získat v plné výši bez zajištění
 • částka, kterou si klient půjčí, mu bude převedena na účet nebo vyplacena v hotovosti
 • výši splátek si stanoví klient dle svých možností
 • úroková sazba je pevná po celou dobu splatnosti úvěru
 • uzavřít smlouvu možno již při první návštěvě pobočky

Půjčka u České Spořitelny se dá vyřídit poměrně jednoduše. Stačí navštívit nejbližší pobočku České spořitelny a požádat o ni. Klientovi postačí doklad totožnosti a prokázání příjmu.

V případě, že klientovi není zasílán příjem na účet u České spořitelny, je nutné předložit potvrzení zaměstnavatele o příjmu klienta.

Pokud klient podniká nebo má příjem ze samostatné výdělečné činnosti, je nutné předložitdaňové přiznání za poslední ukončené zdaňovacím období, potvrzené razítkem daňovéhoúřadu na každé straně, doklad o zaplacené daně a rovněž i doklady prokazující oprávnění podnikat.

Pokud se klient obává toho, že by mohl mít se splácením problémy, půjčka čs v sobě zahrnuje i možnost pojištění. Pokud tedy nastane nečekaná situace jako úraz nebo ztráta zaměstnání, nebude mít takové nepříjemné dopady na klientovy dluhy.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka od České spořitelny. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka od České spořitelny se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Česká spořitelna

 1. vlasta komentoval:

  Proč pouze v České spořitelně není možné půjčky pro invalidního důchodce ,třeba ta minimální na cokoliv , který má pravidelný příjem ?

  kvůli neposkytnutí půjčky v České spořitelně si budu muset v bance založit nový běžný účet a možná i převodu

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.