24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

ČSOB půjčky

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: ČSOB

Česko-Slovenská obchodní banka (ČSOB) nabízí klientům možnost využití některého typu ČSOB půjčky.

Vybrat si lze z těchto úvěrů:

  • Půjčka na cokoliv
  • Půjčka na lepší bydlení
  • Půjčka na zelené bydlení
  • Kreditní karta
  • Povolené přečerpání běžného účtu
  • Povolené přečerpání k ČSOB Studentskému kontu Plus
  • Americká hypotéka

ČSOB Půjčka na cokoliv – určená k financování koupě elektroniky, auta, nábytku čičehokoliv jiného. Maximální výše úvěru je 600 000 CK. Půjčku s úrokovou sazbou od 9,9%ročně, lze získat i bez ručitele. S penězi může klient disponovat už v den podpisu smlouvy, výši splátek si určí sám, přičemž půjčku může splácet až 7 let.

ČSOB Půjčka na lepší bydlení – účelová půjčka vhodná k rekonstrukci nebo pořízení bydlení. Úvěr ve výši 100 000 až 600 000 Kč bez ručitele a zástavy nemovitosti, až 20% z poskytnuté půjčky lze využít i bezúčelově. Roční úrokové sazby se pohybují v rozmezí 7,9 až 9,9%, doba splatnosti je 1 rok až 10 let. Výhodou je, že doklady účelu (faktury, smlouvy atd.) stačí předložit do 6 měsíců od získání půjčky.

ČSOB Půjčka na zelené bydlení – je určena zejména na zateplení domu, využití obnovitelných zdrojů energie pro vytápění a přípravu teplé vody, novostavbu pasivního domu, výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů či stavbu studny na vlastním pozemku. Klient může získat až 600 000 Kč bez zajištění a ručitelé (nebo i vyšší částku se zajištění).

ČSOB Kreditní karta – díky 55 dennímu bezúročnímu období může klient zapomenout na jakékoli úroky zapůjčenou částku. Karta je platná i v zahraničí, klient si ji může nechat pojistit proti ztrátě nebo krádeži a pomocí ní získat i cestovní pojištění během celé platnosti karty. ČSOB nabízí MasterCard Standard / Unembossed a MasterCard Gold.

ČSOB Povolené přečerpání (kontokorent) – vám pomůže vyřešit dočasný nedostatek financí na účtu. Peníze máte tak v záloze pro jakýkoliv nečekaný výdaj. Úvěrový strop se rovná dvojnásobku příjmu klienta, který mu je připisován na jeho běžný účet. Splatit půjčenou částku lze do 6 měsíců, po splacení se povolené přečerpání automaticky obnoví na nejvyšší možnou částku. Klient platí úroky jen za to, co si půjčil.

Povolené přečerpání k ČSOB Studentskému kontu Plus – pro denních studentů českých vysokých nebo vyšších odborných škol, kteří mají zřízené ČSOB Studentské konto Plus. Úvěrový limit 20 000 Kč se obnoví automaticky, pokud půjčenou částku vrátíte do 12 měsíců. Půjčené prostředky jsou úročeny aktuální sazbou.

ČSOB Americká hypotéka – je neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky ve výši od 200 000 do 5 000 000 Kč lze použít na cokoliv, bezdokládání účelu jejich využití. Klient následně splácí úvěr 3 až 20 let.

Všechny potřebné informace a podrobný popis každé varianty ČSOB půjčky získáte zde.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma ČSOB půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma ČSOB půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.