24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka od Komerční banky

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Komerční banka

Komerční banka, a.s., je mateřskou společností Skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale od října 2001. Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. KB je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb.

Pokud Vás zajímá půjčka u Komerční banky, vybrat si lze ze tří základních kategorií půjčky KB:

 • Půjčky na bydlení
 • Půjčky na studium
 • Půjčky na cokoliv

Komerční banka půjčka na bydlení

V rámci této široké kategorií si klient může vybrat přesně takový produkt, jaký mu vyhovuje nejvíce.

Hypoteční úvěr je účelový úvěr pro investice do nemovitosti, koupě nemovitosti, vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti, výstavbe, rekonstrukce, modernizace a opravy nemovitostí. Případně je určen i na proplácení vedlejších nákladů souvisejících s nemovitosti (projektová dokumentace, stavební dozor, kuchyňská linka). Minimální výše úvěru je 200 000 Kč, maximální výše úvěru je určována individuálně. Více informací zde.

Flexibilní hypotéka je určena na koupi, rekonstrukci, výstavbu či vypořádání dědických nároků nemovitosti. Minimální výše úvěru činí 200 000 Kč, maximální výše úvěru je vypočítána podle nemovitosti a schopnosti klienta splácet. Všechny informace naleznete zde.

Hypotéka 2 v 1 je hypoteční úvěr s možností použití i na investice, u kterých není účel stanoven, pričom neúčelovou část úvěru lze použít na cokoliv. Minimální výše úvěru je 250 000 Kč (účelová část – min. 200 000 Kč + neúčelová část – min. 50 000 Kč). Dodateční informace naleznete tu.

Hypotéka Dopředu Dozadu spojuje dvě výhody:

 • Hypotéka Dopředu – úvěr na bydlení, který Vám KB schválí dříve, než máte vybranou konkrétní nemovitost (sjednané podmínky včetně úrokové sazby Vám budou garantovány  6 měsíců)
 • Hypotéka Dozadu – úvěr na zpětnou refundaci již vynaložených nákladů na bydlení (max. 12 měsíců zpět)
Další informace zde.

Překlenovací hypoteční úvěr – účelový úvěr k investici do nemovitostí. Splacení je zajištěno z kapitálového životního pojištění Komerční pojišťovny, a.s. nebo stavebního spoření uzavřeného u Modré pyramidy stavební spořitelny. Úvěr lze použít na koupi, rekonstrukci, výstavbu nemovitosti a pod. Všechny potřebné informace naleznete zde.

Předhypoteční úvěr je krátkodobý úvěr k investování do nemovitostí (koupi, rekonstrukci, výstavbu atd.). Minimální výše úvěru činí 100 000 Kč. Úvěr můžete čerpat jednorázově nebo postupně po dobu 2 let od data podpisu smlouvy. Více info zde.

Úvěr na nemovitost je bezhotovostní úvěr ve výši od 100 000 Kč s maximální dobou splatnosti 10 let. Peníze lze využít pro jakýkoliv účel investice do nemovitosti. Všechno potřební naleznete zde.

Stavební spoření je produkt se státní podporou, určení na podporu bydlení, so státní podporou až 2 000 Kč ročně. Více informací o produktu naleznete zde.

Půjčka od Komerční banky pro studenty

Úvěr Gaudeamus je určen  pro osobní potřeby studenta – školné, počítač, učební pomůcky. Úveř možno čerpať v hodnote od 20 000 Kč do 600 000 Kč. Více informacií o možnostech študenstkej půjčky KB se dozvíte  zde.

Komerční banka půjčky na cokoliv

Vybrat si můžete přímo z množství alternativ, které Vám zajistí peníze na libovolný účely:

 • A karta
 • Lady karta
 • Kreditní karta VISA Electron
 • Kreditní karta T-Mobile Bonus
 • Úvěr MojeAuto
 • Povolený debet pro přečerpání běžného účtu
 • EKO úvěr a program „Zelená úsporám“
 • Půjčka bez rizika – Perfektní půjčka
 • Půjčka bez rizika – Osobní úveř
 • Úveř Garant
 • Optimální půjčka
 • Premium půjčka
 • MojePůjčka Plus

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka od Komerční banky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka od Komerční banky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Komerční banka

 1. milan balog komentoval:

  dobri den htelbisi uvaz zit pucku ja pracuji na dobu neurčitov a sem tam 3 let jesli bi ste mi dali 70 tisic dekuji moje cislo telefon 721139415 balog

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.