24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky od Poštovní spořitelny

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, která je z pohledu celkové hodnoty aktiv největší bankou v České republice i ve střední Evropě. Bankovní produkty Poštovní spořitelny v současné době slouží už více než dvěma miliónům klientů, a to pomocí nejširší sítě obchodních míst v České republice.

Poštovní spořitelna má širokou nabídku produktů a služeb, ze kterých si lze vybrat ve více než 50 pobočkách pocelé zemi.

Půjčka ERA

Pod tímto názvem se skrývá bezúčelová půjčka Poštovní spořitelna. Za tuto půjčku neplatí klient poplatky za její zřízení, správu a předčasné splacení a peníze jsou mu k dispozici velmi rychle přímo na účtu, vedeném v Poštovní spořitelny nebo ČSOB.. Úroková sazba pohybuje od 8,8% ročně.

Klient musí splňovat následující podmínky:

  • Věk 18 -67 let
  • Být občanem ČR, EU, zemí EHP nebo mít povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu
  • Era osobní účet nebo Era online účet u Poštovní spořitelny (lze sjednat zároveň s úvěrem)
  • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz, pas, …)
  • Doložení příjmů (není třeba dokládat, pokud jsou příjmy klienta alespoň 3 měsíce připisovány na osobní účet u Poštovní spořitelny či ČSOB)

Stávající klient si může půjčit finanční prostředky ve výši od 20 000 Kč do 300 000 Kč, pokud přizve spolužadatele nebo ručitele, může žádat až o 600 000 Kč. Nový klient může zažádat o půjčku v hodnotě od od 20 000 Kč do 150 000 Kč a se spolužadatelem nebo ručitelem o 450 000 Kč.  Půjčka era má neměnné splátky, které se strhávají přímo z Era osobního účtu v den, který si zvolí klient.

Poštovní spořitelna v balíku ERA nabízí i následující produkty:

  • Era půjčka na bydlení
  • Era hypotéka
  • Era sjednocená půjčka
  • Kontokorent
  • Era kreditka

 

 

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Poštovní spořitelny. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Poštovní spořitelny se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.