24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky od Volksbank

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Volksbank

Volksbank Česká Republika tvoří na trhu stabilní buňku bankovního sektoru. Na trhu totiž působí již téměř 20 let. Volksbank CZ je členem rakouské Volksbank International AG, jedné z nejstarších bankovních institucí v nedalekém Rakousku.

Půjčky od Volksbank

Jsou určeny nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a firmám. Volksbank má poměrně širokou nabídku úvěrů, ze kterých si vybere i náročnější klient.

Fyzické osoby – občané České Republiky si mohou vybrat ze 4 variant Volksbank půjčky:

  • Kontokorentní úvěr
  • Spotřebitelský úvěr
  • Hypoteční úvěry
  • Zelený úvěr

Kontokorentní úvěr je určen těm klientům, kteří potřebují řešit krátkodobý nedostatek peněz na svém účtu. Rovněž jej mohou využít i ti, kteří by chtěli mít na účtu jakousi rezervu pro případ nouze. Půjčky od Volksbank ve formě kontokorentního úvěru Vám umožní opakovaně přečerpat finanční prostředky na vašem účtu do výše trojnásobku měsíčního příjmu, pričom splatnost úvěru je stanovena na dobu neurčitou. Dodatečné informace lze získat zde.

Spotřebitelský úvěr je určen především k nákupu spotřebního zboží, k financování služeb nebo k financování nákupu či rekonstrukci nemovitostí. Lze ho získat v hodnotě od 20 000, – do 500 000, – Kč a splácet ho až 8 let. informace o úvěru získate zde.

Hypoteční úvěry řeší finanční dotaz ohledně bydlení. Na výběr je až 6 alternativ hypotéky od Volksbank – Standardní hypoteční úvěrRefinancování  hypotečního úvěru / úvěru ze stavebního spořeníPředhypoteční úvěr, Hypoteční úvěr bez doložení příjmů, Hypoteční úvěr na nemovitost určenou k následnému pronájmu a Americká hypotéka.

Zelený úvěr je určen klientům, kteří se chystají využívat obnovitelných zdrojů energie v rodinném domě nebo bytě a zvažují využití dotace v rámci programu Zelená úsporám Státního fondu životního prostředí. Využití finančních prostředků z tohoto úvěru je poměrně široké, přečíst si je lze zde.

 

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Volksbank. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Volksbank se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.