24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky od Zuno

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Zuno

ZUNO je název online banky, která patří do velké zahraniční skupiny Raiffeisen Bank International. Obnáší moderní a jednoduché bankovnictví pro lidi, kteří vyřídí vše potřebné kdekoliv, kde mají připojení k Internetu.

Jaké jsou výhody ZUNO?

 • základní bankovní služby zdarma
 • účet za 0 CZK
 • peníze k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu
 • žádný minimální vklad ani minimální zůstatek
 • platební karta VISA zdarma

Pokud chcete získat půjčky od ZUNO, budete hledat marně.  ZUNO totiž možnost půjček a úvěrů nenabízí. Přestože ZUNO půjčka nepatří mezi produkty banky, můžete využít její spoření.

K Zuno účtu v dané měně se vám automaticky otevře i jedno spoření v té samé měně. Pokud si spoříte na účtu bez vázanosti, získáváte denní úročení a úrok 2% ročně. Při daňové výhode máte dokonce výnos 2,3% ročně. Navíc při předčasném zrušení vkladu nic neztratíte.

Při termínovaném vkladu si lze vybrat, zda chcete spořit 1, 3, 6 měsíců nebo 1, 2 či 3 roky.Peníze si jednoduše převedete ze svého účtu nebo spoření v ZUNO, které máte ve stejné měně. Pokud si nastavíte službu „Automatická obnova“, po splatnosti se obnoví Váš vklad se stejnými parametry a s aktuální úrokovou sazbou.

Všechny potřebné informace získáte na webu ZUNO banky.

 

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Zuno. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Zuno se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Zuno

 1. Pavel komentoval:

  Dobrý den, uvažuji o využití produktu Půjčka u banky ZUNO a jelikož je to velice mladá banka zajímalo by mě, zda-li zde existují nějáká rizika oproti např. starším bankám(Česká Spořitelna, Komerční Banka, atd.) s dlouholetou minulostí? Jakým způsobem se řeší půjčky klientů v případech kdy banka zkrachuje? Dále bych se rád zeptal, na co si dávat obecně při sjednání půčky(úvěru) na cokoliv všeobecně pozor? Předem děkuji za odpověď

 2. Tomas komentoval:

  Re: Zuno banka – zkušenosti?
  Banka sikovne maskuje skutecnou vysi uroku, pred tydnem jsem od uveru odstoupil a stale pokracuje martyrium, aby si penize prevedli zpet. nelze se domoci nejake odpovedi, HRUZA!!!!!!!!!!!rozhodne nedoporucuji si stouto bankou cokoliv zacinat!!!

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.