24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka bez poplatku

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Bez poplatku

Půjčky bez poplatku jsou tím typem úvěrového produktu, za který by měl klient zaplatit jenúrok a RPSN, ale žádné další dodatečné poplatky za správu úvěru, zda předčasné splacení úvěru.

Bankovní sektor sice nabízí možnost získání i půjčky bez poplatku předem, hledat však třeba velmi důsledně. Většinou se totiž poplatkům nevyhnete a zaplatíte minimálně poplatek za zřízení půjčky. Navíc, uspět v bance při žádání o půjčku je velmi těžké a proto je třeba hledat jinde.

Z bankovních produktů se jako alternativa půjčky bez poplatku nejlépe hodí půjčka přes kreditní kartu. Počítat však musíte s tím, že poplatek za tuto kartu se vyšplhá ročně na několik stovek Kč.

Půjčka bez poplatku z nebankovního sektoru

Půjčky bez poplatku a registru proto je třeba hledat v nebankovním sektoru. Obě tyto podmínky splňují půjčky na směnku. Při nich se totiž nikdy neplatí poplatek předem, protože zisk věřitele je úrok, který klient musí zaplatit během splácení.

Půjčka bez poplatku předem na směnku lze získat i od soukromého věřitele alebo od soukromých investorů, zde si však třeba dávat dobrý pozor, aby ste nenarazili na podvodníka, lákající na výhodné úrokové sazby. Věřte tomu, že peníze Vám s minimálním úrokem nedá opravdu nikdo a pokud někdo garantuje podezřele nízký úrok, pravděpodobně jde o podvodný záměr.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka bez poplatku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka bez poplatku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.