24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka bez doložení příjmů

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou ten druh půjčky, při kterém klient nemusí dokladovat svůj pravidelný měsíční příjem. Jsou výhodné pro takové klienty, kteří pravidelný příjem nemají nebo jej z nějakého důvodu dokladovat nechtějí. Získání úvěru v bance je však bez příjmu velmi náročné, proto je jednodušší a rychlejší získat půjčky bez doložení příjmu z nebankovního sektoru či od soukromé osoby. Nejčastějšími zájemci o půjčky bez příjmu jsou ženy na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní lidé a důchodci.

Výhody půjčky bez prokázání příjmu

Vyřízení půjčky bez prokazování příjmu je velmi rychlé. Nebankovní společnosti nevyžadují dokladování příjmu za uplynulé období, postačí jim jen dva doklady totožnosti. Peníze jsou klientovi k dispozici do 24 hodin. Žádost o půjčku lze podat i online nebo přes telefon. Ručení při nízkých částkách zpravidla není třeba, při vyšších částkách je nutné ručit movitým majetkem (autem), nemovitostí (dům, byt, pozemek), případně se za Vás může zaručit třetí osoba. Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu je velmi dostupná a získat ji můžete i vy.

Půjčky bez potvrzení příjmu a ich nevýhody

Pohodlné a expresní vyřízení půjčky bez potvrzení příjmu se překrývá s vyšší úrokovou sazbou, RPSN, poplatky za zřízení a správu úvěru či sankcemi za zpoždění splátky. Překvapením mohou být i dodatečné poplatky, které přehlédnete z nedbalosti při studiu smlouvy. Půjčka bez dokládání příjmů je tedy snadno dostupná, ale velmi drahá.

Rizika pujcky bez prokazovani prijmu

Půjčka bez prokazování příjmů od seriózní firmy může být rychlou a bezproblémovou výpomocí. Půjčka bez příjmů, kterou si však z nedbanlivosti půjčíte od nepoctivé společnosti nebo jiného subjektu, může pro Vás znamenat množství komplikací. Smluvní podmínky mohou být nejasné a zavádějící a tak si pozorně přečtěte, co podepisujete.

Navzdory všem nevýhodám a rizikům je však půjčka bez prokazování příjmů velmi dobrým pomocníkem pro ty, kteří momentálně nemají jiného řešení své tíživé finanční situace.

Požádat můžete například o:

 • Půjčky bez potvrzení o příjmu AE s.r.o
 • Půjčky bez potvrzení o příjmu Česká půjčka a. s.
 • Půjčky bez potvrzení o příjmu Brno

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka bez doložení příjmů. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

 • Bez potvrzení o příjmu ihned

  Půjčka bez příjmu ihned je ten typ půjčky, po které musíte pátrat výhradně v nebankovním sektoru, případně u soukromých...

 • Bez potvrzení o příjmu rychlé

  Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu jsou přesně ten produkt, který hledají klienti s velkými finančními problémy. Už jen...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka bez doložení příjmů se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Bez potvrzení o příjmu

 1. katerina komentoval:

  dobry den mela bych zajem o vasi pujcku moc vas prosim o pomoc dejte mi sanci jsem na materske a nikdo mi nechce pujcit kvuli tomu pani schmidtova

 2. Daniela komentoval:

  Dobrý den měla bych zájem o půjčku na 250 000,- mám v zaměstnání poloviční úvazek ale mimo si vydělám velmi slušné peníze akorát to není jak doložit protože je dostávám v hotovosti ale se splatností nebude problém. Měsíčni příjem 20 až 25000,- kontakt Deaneira@centrum.cz

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.