24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky bez ručitele

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Bez ručitele

Ze široké palety půjček, které lze získat v bankovních či nebankovních subjektech, si můžete vybrat i půjčky bez ručitele. Tyto představují alternativu pro lidi,  kterým není ochoten ručit při půjčce nikdo z rodiny či žádný známý nebo přítel. Půjčka bez ručitele neumožňuje klientovi získat príliš velký obnos peněz.

Půjčka bez ručitele v bankovním či nebankovním sektoru?

Půjčky nebo úvěry bez ručitele lze získat jak v bankovním tak iv nebankovním sektoru. Pokud se rozhodnete získat půjčky bez ručitele v bance, počítejte s tím, že banky mají vymezené pevné kritéria, na základě kterých rozhodují o tom, zda půjčky udělí nebo ne. Základním kritériem je čistý bankovní registr. Banky také vyžadují záruku splacení úvěru v podobě dokladování trvalého příjmu. Pokud kritéria dokážete splnit, odměnou Vám budou nižší úroky(ve srovnání s nebankovními společnostmi).

Co se týče vyřizování, půjčka bez ručitele v nebankovním sektoru je mnohem jednodušší. Nebankovní společnosti nenazerajú do bankovního registru, ale půjčka je zatížena vyšší úrokovou sazbou, poplatky či sankcemi za zpoždění splátky. Navíc rychlá půjčka bez ručitele je udělována téměř každému žadateli, čili i takovému, kterému banka úvěr neudělila.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky bez ručitele. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky bez ručitele se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Bez ručitele

  1. Elena komentoval:

    Hledám vhodné půjčky bez ručitele, jsem 35 letá žena s dítětem na mateřské. Našel by se kontakt na nějaké seriózní poskytovatele?

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.