24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka bez ručení nemovitostí

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: bez ručení nemovitostí

Už z názvu je jasné, že půjčky bez ručení nemovitostí představují ten typ úvěru, při kterém není třeba ručit nemovitým majetkem (domem, bytem, garáží, pozemkem a pod.). Na půjčky bez ručení nemovitostí se orientují společnosti z nebankovního sektoru. Tyto však výměnou za vyšší riziko požadují vyšší úrok (okolo 10% ročně) a RPSN spolu s poplatky za vyřízení půjčky a sankce za zpoždění splátky.

Půjčky bez ručení nemovitostí – Naše rady

Předtím, než se pro půjčky bez ručení nemovitostí opravdu rozhodnete, pozorně si prostudujte smluvní podmínky. Zeptejte se na výši úroků, poplatků, splátek a splatnost půjčky (obvykle 2 až 10 let), aby Vás nic nepřekvapilo. Pokud některému bodu smlouvy nerozumíte, nechte si ho vysvětlit. Půjčky bez ručení nemovitostí si vyřizujte výhradně u společností s delší tradicí na trhu.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka bez ručení nemovitostí. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka bez ručení nemovitostí se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.