24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka do 5000 Kč

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčky do 5000 Kč

Půjčky do 5 000 Kč jsou krátkodobé úvěry, které lze získat z obou sektorů, z bankovního aj nebankovního. Oba sektory mají své výhody i nevýhody, rozhodnutí je jen a jen na klientovi. Samozřejmě, závisí i od jeho miulosti a od toho, jak si splňoval své dluhy vůči bance.

V bankovním sektoru si takovou půjčku lze vybavit prakticky na cokoliv. S minimem dokladů půjčí 5 000 Kč banka bez okolků. Takové půjčky jsou splatné do několika měsíců.

Pokud si nechcete vyřizovat půjčky do 5000 Kč, na takové nižší částky si můžete vybavit i povolené přečerpání účtu. S ním máte rezervu přímo na osobním účtu. Pokud ji splatíte do pár dní, nezaplatíte za ni hodně, ale přece jen něco ano.
Podobnou alternativou je kreditní karta. Za tu platí klient jednorázové poplatky za rok (dle ceníku banky), ale díky bezúročnému období může jeho půjčka do 5 000 Kč být splacena s nulovým navíšením.

V nebankovním sektoru může také klient získat půjčku na cokoliv. Navíc ji vyřídí i online, přes telefon či návštěvou pobočky. Peníze jsou k dispozici na klientově účtu do několika dnů.
Další možností je požádat o SMS půjčku, kterou je možné vybavit díky mobilnímu telefonu s uvedením minima osobních údajů a parametrů půjčky. Právě společnosti, poskytující SMS půjčky, se specializují na poskytování těchto nízkých částek, splatných do 21 až 30 dní. Půjčky do 5 000 Kč pomocí SMS zprávy jsou typickým druhem úvěru v této kategorii.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka do 5000 Kč. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka do 5000 Kč se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Půjčky do 5000 Kč

  1. Jirka komentoval:

    Dobrý den, potřeboval bych půjčit 5000 Kč, Příjem mám. děkuji za odpovědi na email universe82@seznam.cz

  2. miloslava billa komentoval:

    potrebovala bych nutne pujcit 6000 na splatky

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.