24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Hotovostní půjčky

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Hotovostní půjčka

Hotovostní půjčky jsou řešením právě pro ty klienty, kteří potřebují nutně nižší obnos peněz a potřebují ho mít k dispozici co nejdříve. Na českém trhu působí množství malých i větších společností a jednotlivci – soukromí věřitelé. Při výběru nebankovní společnosti či soukromého věřitele třeba dbát na smluvní podmínky a serióznost subjektu. Hotovostní půjčky se vyplácejí v hotovosti k rukám klienta.

Půjčka v hotovosti se dá vyřídit často i online žádostí či telefonátem na linku společnosti. Běžný službou, kterou v současnosti nabízejí již téměř všechny velké nebankovní společnosti, je vyslání mobilních zástupců. Ti přinesou peníze a chodí si i po měsíční splátky. Samozřejmě, za tyto služby si klient připlatí ve formě vysokého úroku. To, že jsou půjčky v hotovosti mnohem dražší, než půjčky v bankách, přímo odvíjí i od rizika, které na sebe nebankovky berou. Fakt, že nebankovní společnosti půjčují drtivé většině lidí, kteří o úvěr vůbec požádají, totiž značí o tom, že bonitu klientů podrobně neověřují. Hotovostní půjčka je tedy určena i rizikovějším klientům a klientům, kteří měli v minulosti problém se splácením úvěru.

Nebankovní hotovostní úvěry (nebankovni hotovostni pujcky), v sobě zahrnujú důležitý údaje. Výši úroku a RPSN. Právě tyto údaje jsou směrodatné při porovnávání ceny úvěru. Čím nižší číslo, tím je hotovostní půjčka výhodnější pro klienta. Množství společností se chlubí nízkým úrokem, ale vrámci marketingu uvádějí úrokové sazby za 1 měsíc a ne za 1 rok. Klienti by si tedy měli všímat i takové, na první pohled nepodstatné, skutečnosti.

Hotovostní půjčky se pohybují v rozmezí od stovek po tisíce Kč. Zpravidla jde o nižší obnosy peněz, které nevyžadují ručení ani dokladování příjmu. Ručení nemovitostí či movitým nebo jiným cenným majetkem se vyžaduje při vyšších částkách.

Na vyřízení půjčky v hotovosti nepotřebuje klient velký počet dokladů. Samozřejmostí je identifikace fyzické osoby formou občanského průkazu. Pro ověření totožnosti je vyžadován i další doklad – například řidičský průkaz, pas, zbrojní pas a pod. Podmínkou je věk nad 18 let a trvalý pobyt na území ČR.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Hotovostní půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

 • Hotovostní půjčka ihned

  Hotovostní půjčka ihned je výraz, kterým lze označit rychlé půjčky, díky kterým má klient peníze k dispozici do několika hodin od...

 • Hotovostní půjčka srovnání

  Hotovostní půjčky srovnání Vám pomůže vybrat si nejvýhodnější půjčku v hotovosti. Na co se tedy...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Hotovostní půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Hotovostní půjčka

 1. KAREL ANTON komentoval:

  DOBRÝ DEN, MĚLI BYCHOM ZÁJEM O PUJČKU 50 000kč, BYLO BY TO MOŽNÉ?
  DĚKUJEME

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.