24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka ihned na směnku

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Na směnku

Půjčky ihned na směnku jsou rizikovým typem půjček. Rizikovým zejména pro klienty, protože majitel směnky si dokáže zajistit svůj zisk i jinou cestou, než splacením směnky. Smenku lze vystavit během pár minut. Peníze má pak klient k dispozici prakticky ihned po podpisu, mnohdy i na ruku. Půjčky na směnku získá klient i bez příjmu, vyžaduje se však ručení (například nemovitostí).

Směnka je obchodovatelný cenný papír o finančním závazku, který zaručuje její majiteli vyplacení dohodnuté částky v dohodnuté lhůtě, vyznačené na směnce. Směnku lze převést na třetí osobu – například na banku. Převod je možný provést pouze u notáře.

Zmenka musí obsahovať:

 • méno vystavovatele a jméno, komu budou peníze vyplaceny
 • bezpodmínečný závazek k vyplacení určité částky spolu s měnou
 • datum a místo vystavení, datum splatnosti, místo uhrazení
 • jméno, adresa a podpis výstavce směnky

Výhody a nevýhody půjčky ihned na směnky

Směnky jsou vymahatelné a právě tato vlastnost je jejich největší výhodou. Mohou být vystaveny v podstatě kdykoliv a jejich vystavení je poměrně jednoduché. Mohou také představovat jeden ze způsobů ručení pro momentálně insolventních klienty a často jsou východiskem pro lidi se záznamem v bankovním registru.

Vysoká vymahatelnost směnek je v podstatě největší nevýhodou pro dlužníky. Soudní rozhodnutí o směnkách mají přednost před jinými soudními rozhodnutími a jestliže dlužník nezaplatí požadovanou částku, nařídí soud exekuci.

Pokud potřebujete peníze co nejrychleji, nejlépe hned po podpisu smlouvy, půjčka ihned na směnku je ideálním řešením. S věřitelem se totiž dá dohodnout i na takovém expresním vyplaceni půjčené částky.

Půjčka na smenku ihned je poměrně rizikovým typem půjček. Klient ji splatí tak či tak. Ať už řádně, dodržení podmínek, na kterých se dohodl a sepsal jejich s věřitelem, nebo exekucí svého majetku. Smenky jsou totiž vymahatelné a soudní rozhodnutí o směnkách mají přednost před jinými soudními rozhodnutími. Na druhou stranu, smenka je velmi jednoduše vystaviteľná (postačí Vám papír a pero, sepsat ji lze kdekoliv a kdykoliv bez notáře či právního zástupce) a je určena i lidem, kteří mají záznam v úvěrovém registru.

Je však nutné vědět, co musí každá smenka obsahovat. Je to:

 • datum, místo vystavení
 • jméno, komu budou peníze vyplaceny
 • datum splatnosti a místo uhrazení
 • bezpodmínečný závazek k vyplacení určité částky spolu s měnou
 • jméno, adresa a podpis výstavce směnky

Půjčka ihned na směnku je půjčkou, při níž klient zaplatí příliš vysoké úroky. Pro lidi, kteří nemají jiného východiska, je však i taková nevýhoda akceptovatelná.

Jelikož je půjčka na směnku rychlá a snadná, patří k nejčastějším půjčkám od nebankovních společností. Pokud se však pro takovou půjčku rozhodnete, vyberte si společnost, která mána trhu tradici a dobré jméno. Nedoporučujeme Vám uzavírat směnky s neznámými či podezřelými subjekty. Mějte na paměti, že při půjčkách na směnky se neplatí dopředu žádné poplatky. Při podpisu směnky si třeba dobře přečíst podmínky splácení a výši úroků – ušetří Vám to možné nepříjemnosti.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka ihned na směnku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka ihned na směnku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Na směnku

 1. Alen komentoval:

  ti-am spus ca poti sa rzeolvi problema cu o sula sau cu o bormasina, nu neaparat ca un barbat sa-ti faca asta. cand am avut de snuruit niste registre si m-a ajutat un barbat, a gaurit si scaunul pe care erau puse registrele. mai poti incerca cu un ciocan si cu un cui mai lung si mai gros. improvizeaza si nu mai crede ca doar barbatii pot rezolva treburile grele .Thursday October 4, 2007 11:25am

 2. Jakub Sladek komentoval:

  Dobrý den nutně bych potřeboval pujčit 2000 korun do 20.9
  Tady je moje cislo prosim : 735498892
  Děkuji : Slàdek

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.