24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka ihned na účet

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka

Půjčka ihned na účet je úvěr, který vyřídíte v nebankovní společnosti. Právě takové se totiž přímo specializují na poskytování rychlých úvěrů. Získat peníze čím dříve může někdy člověku zachránit kůži a proto je vyřizování rychlých půjček tak populární. V bance totiž člověk musí dokladovat příjem a někdy i účel a přestože člověk splní všechna kritéria, úvěr mu nemusí být poskytnut. Nebankovní subjekty jsou jistější cestou, protože půjčí i takovým klientům, jejichž banky z různých důvodů odmítli.

Poté, co si klient zvolí nebankovní instituci a produkt, požádat o něj může třemi způsoby: online, telefonicky nebo osobně. Vyřízení půjčky netrvá dlouho a klient se o pár dní může těšit z peněz. Půjčka ihned na účet je klasická půjčka ihned, kterou si necháte poslat na svůj běžný účet, vedený v kterékoli české bance.

Třeba si však uvědomit, že i samotný převod peněz trvá pár hodin (dnů). Všechno závisí od bankovního spojení. Pokud má klient a společnost účet ve stejné bance, peníze může mít klient do několika hodin na účtu. Pokud však mají bankovní spojení různé, převod peněz trvá2 až 3 dny. Vždy je to ale rychlejší než vyřizovat půjčku v bance.

Rádi bychom Vás ale upozornili, že při nebankovní půjčke je nutné počítat s vysokými hodnotami RPSN. Indikátor, ve kterém je obsažena aktuální úroková sazba subjektu spolu se všemi poplatky, které se odvíjejí od úvěru, není regulován zákonem a proto závisí na konkrétní společnosti, jaký si ho zvolí.

Pro klienta samozřejmě RPSN poslouží jako nástroj pro srovnávání více úvěrů. Ten, při kterém se uvádí nejnižší hodnota RPSN, je „nejvýhodnější“, protože při něm proplatí klient nejméně.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka ihned na účet. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka ihned na účet se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Na účet

  1. Kateřina Halouzková komentoval:

    potrebuji pjcit10000

  2. Moravská Třebová komentoval:

    potrebuji pujcit 15 000

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.