24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka ihned - Praha

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Praha

Nebankovní půjčky ihned Praha je označení pro rychlé úvěry, které lze vybavit v Praze a její okolí.

Tyto půjčky jsou bezúčelové popřípadě vyhrazena pro konkrétní účel (např. financování koupě elektroniky, auta, vybavení bytu), nevyžadují dokladování příjmu a lze je vybavit velmi rychle a jednoduše. Půjčky ihned Praha možno získat dokonce bez kontroly bankovního registru. Při nižších částkách navyše nevyžadují jakékoliv ručení.

Získat půjčky ihned Praha lze například ve společnostech:
  • Cofidis, s.r.o. (Praha – Stodůlky) – úvěr do výše 150 000 Kč, nabídka kreditních karet a nákupu na splátky
  • Cetelem ČR, a.s. (Praha 5 – Smíchov) – půjčky ve výši až do 1 000 000 Kč na bydlení, koupi auta nebo jakýkoliv jiný účel. V nabídce i kreditní karty, spotřebitelské úvěry a auto/moto úvěry
  • Vltavín leas, a. s. (Praha – Hradčany) – leasing ojetých osobních a užitkových vozidel, nákladních automobilů, přívěsů a návěsů
  • Via SMS s.r.o. (Praha – Nové Město) – půjčky ve výši od 500 do 10 000 Kč, splatnost 1 – 30 dní
  • a množství dalších společností, finančních zprostředkovatelů a soukromých věřitelů

Půjčky ihned Praha můžete získat i z banky, formou povoleného přečerpání účtu. Závisí pouze na banky, jaká bude maximální výše úvěru, kterou může klient čerpat. Úroky, které závisí na aktuální úrokové sazby banky, začínají běžet dnem následujícím od čerpání (na rozdíl od kreditní karty, kde plynou až po bezúročném období).

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka ihned - Praha. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka ihned - Praha se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.