24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Pujčka na OP

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Pujčky na OP

Půjčka na občanský průkaz nespadá do produktové nabídky žádné bankovní či nebankovní společnosti. Pro získání půjčky je často třeba splnit řadu kritérií a tedy samotné držení OP Vám nepomůže.

Občanský průkaz je však neodmyslitelnou součástí vyřizování každé půjčky. Slouží k identifikaci klienta a bez jeho předložení není poskytnutí půjčky možné. Každá instituce, ať už bankovního či nebankovního sektoru, od Vás bude požadovat předložení tohoto dokladu již při prvním kontaktu.

Půjčka na OP (pujčky na op) tedy nemůže a ani není produktem, neboť OP je pouze součástí dokladování při žádosti o půjčku.

Půjčka na občanský průkaz je dostupnější v nebakovom sektoru

Půjčky na OP s přiloženým dalším dokladem (pas, zbrojní pas a pod.) se dají v podstatě získat v nebankovních společnostech. Tyto nesledují dokonce ani bankovní registr, takže jsou k dispozici každému, včetně nezaměstnaných, důchodců či studentů.

Nevýhodou je však vysoký úrok a RPSN, spolu s poplatky. Pozor je třeba si dát i na množství podvodných subjektů, jejich existence na trhu není dávno novinkou.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Pujčka na OP. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

 • Pujčky na OP Ihned

  Podmínku půjčky na OP ihned nejlépe splňuje nebankovní půjčka na směnku, kterou získáte od soukromého věřitele. Směnka...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Pujčka na OP se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

3 reakcie na tému Pujčky na OP

 1. Petra Štětková komentoval:

  NEJSME ZPROSTŘEDKOVATELÉ
  Půjčky z vlastních zdrojů,do 200 000,- bez doložení přijmu,do 1 mil.-bez zástavy nemovitosti,bez 900… Volejte 723443620 Po-Ne 8.00-20 00 hod

  • marek komentoval:

   dobrý den
   rád bych získal více informací ohledně půjčky. jsem z jihomoravského kraje. měl bych zájem o 80 000 kč. jaké doklady potřebuji a za jakou dobu je půjčka schválena a vyřízena?

   děkuji rémiš

   případně tel. 773209669

 2. hledam pujčku komentoval:

  Dobry den
  uz nějakou dobu uvažuji o pujčce na OP.
  Potřebuji pujčit častku 50 000Kč.
  Pokud je společnost ktera by mi dokazala pomoci tak vas prosim o kontaktovani.
  Jsem v registru dlužniku ale pujčku jsem schopen splacet do častky 1200Kč měsičně.
  Me tel. čislo je 774 960 143
  Předem děkuji za jakoukoli nabidku.
  Rechtorovič

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.