24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka na směnku

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Na směnku

Půjčky na směnku představují velmi rychlé řešení finanční krize, ať už jde o krátkodobé nebo dlouhodobé finanční problémy. Peníze jsou po podpisu směnky klientovi k dispozicii hned na místě setkání s věřitelem. Půjčky na směnku jsou dominantou nebankovního sektoru, ve kterém v současnosti kromě společností s delší tradicí na trhu působí i velké množství neseriózních subjektů, kteří poskytují půjčky na směnku od soukromých osob. Je tedy třeba si dopředu prostudovat, jakou směnku jdete podepsat. Půjčky na směnku z vlastních zdrojů totiž mohou představovat potenciální riziko pro každého klienta.

Směnka patří mezi nejlepší formy jištění, protože ji lze velmi jednoduše vymáhat. Jde o obchodovatelný cenný papír, který je výhodný jak pro klienta, tak i pro investora, který má jistotu, že se mu peníze, které půjčil, vrátí. Směnka nahrazuje klasickou smlouvu o půjčce.

Půjčka na směnku – co musí obsahovat?

Zákony České Republiky přesně vymezují a specifikují směnky a náležitosti, které musí obsahovat. Směnka, podepsaná věřitelem i dlužníkem, definuje výši dluhu,  jeho splatnost, výšku úroku a pod. V jejím samotném textu musí být uvedeno slovo „směnka“.

Každá směnka je obchodovatelná, což znamená, že ji lze prodat jinému dlužníkovi. Samotný věřitel o prodeji nemusí být informován, dlužná částka mu však musí být splacena tak, jak to určuje směnka.

Ať už jde o nebankovní půjčky na směnku či soukromé půjčky na směnku …

… půjčka na směnku nevyžaduje jakékoli poplatky, placené předem! Počítejte však s nejvyšší úrokovou sazbou, protože půjčky na směnku se řadí k rizikovějším typům půjček. Každá směnka musí obsahovat datum a místo vystavení, datum splatnosti, jméno vystavovatele a jméno, komu budou peníze vyplaceny. Dále jméno, adresu a podpis výstavce směnky, částku (spolu s měnou) a místo jejího uhrazení.

Půjčky na směnku zkušenosti?

Máte pozitivně či negativně zkušenosti s tímto druhem půjček? Podělte se s námi! Žádali jste o půjčky na směnku Ostrava, půjčka na směnku Brno či půjčky na směnku Praha? S jakým přístupem jste se setkali? Podařilo se vám úspěšně vybavit půjčky na směnku Pardubice alebo půjčky na směnku Olomouc? Kde se dá získat půjčka na směnku Plzeň, půjčka na směnku Liberec alebo půjčka na směnku Sokolov za nejvýhodnějších podmínek? A co takhle půjčka na směnku online? Zajímáme se o každý váš názor!

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka na směnku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

 • Na směnku bez poplatku předem

  Půjčky na směnku bez poplatku předem jsou určeny pro klienty, kteří potřebují peníze velmi rychle a bez komplikací. Možná o ně...

 • Na směnku ihned

  Půjčka na směnku ihned je snad nejrychlejším způsobem získání finančních prostředků. Je dostupná v bankovním i nebankovním...

 • Na směnku rychlá

  Rýchlá půjčky na směnku  je řešením pro lidi, kteří potřebují peníze téměř ihned a zároveň nechtějí dokladovat účel jejich...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka na směnku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

10 reakcií na tému Na směnku

 1. Přímý investor komentoval:

  Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.

  • MiroslaV komentoval:

   Dobrá den,reaguji na Váš odkaz.Za jakých podmínek a do jaké výše jste schopni pujčku zajistit pro OSVČ ZROČNÍM OBRATEM CCA 1,8 mil.Kč ?Děkuji za nabidku.
   S pozdravem
   Miroslav

  • Veronika komentoval:

   Dobry den mela bych zajem o pujcku muj tel 732551734 dekuji za odpoved

  • katerina komentoval:

   dobry den mela bych zajem o vasi pujcku moc vas prosim o pomoc dejte mi sanci jsem na materske a nikdo mi nechce pujcit kvuli tomu pani schmidtova

  • martina komentoval:

   dory den mela bych zajem o pujcku pokud je ta nabidka stale aktualni. dekuji za odpoved

  • jarmila komentoval:

   Sháním půjčku do 100000 Kč

  • Martin komentoval:

   Dobrý den mel bych zájem prosím piste na email

  • Jana Kühnová komentoval:

   Dobrý den,
   velmi nutně potřebuji až 300 000,- na konsolidování svých nasekaných malých půjček. Nechci se dostat do dluhové pasti a řádně a včas platit své závazky ideálně jednomu věřitel. Za jakých podmínek si prosím od vás mohu půjčit a co vše musím splnit? Mám plat 22 000,- čistého a je mi 35 let. Důležitá je pro mě výše splátky a délka úvěru. Děkuji S pozdravem Kühnová

 2. Eliška komentoval:

  dobrý den potřebovala bych půjčit 100 000kč na jeden rok.. spěchá 604188590

 3. LENKA komentoval:

  Dobrý den,měla bych zájem o půjčku 30 000kc.Spěchá

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.