24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nebankovní půjčka bez zástavy

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Bez zástavy

V současné době, kdy si půjčuje finanční prostředky stále více lidí, vznikají i stále specifičtější podmínky, které vyhledávají klienti, kteří si chtějí půjčit. Takovým produktem je i nebankovní půjčka bez zástavy.

Už z názvu nám vyplývá, že takové půjčky vybavíte pouze v nebankovním sektoru. Ten je totiž mnohem otevřenější a takříkajíc i mírnější při výběru klientů. Banky, se svými pevnými kritérii, dokáží dokonale přefiltrovat množství klientů, kterým je půjčka po žádosti udělena. Velmi častým důvodem k zamítnutí žádosti o úvěr je nízký příjem klienta a záznam v bankovním registru. Tento rejstřík tvoří údaje o takových klientech, kteří měli v minulosti problém se splácením úvěru. A zda se zpozdili o pár dní nebo měsíců, tento záznam jim na delší dobu znemožní získat další úvěr v bance.

Nebankovní sektor otevírá dveře takovým i dalším rizikovým klientům stejně jako těm, kteří nemají čas žádat o peníze v bance. Nebankovních společností je navíc na trhu mnohem více, než bank, a tak opravdu není problémem vybrat si produkt. Půjčky vyřídíte rychle, bez množství papírování a byrokracie, většinou i bez dokládání účelu. Ten nebankovky v podstatě nezajímá. Půjčí vám na běžné výdaje před výplatou, na koupi auta, na nákup elektroniky, na dovolené.

Nebankovní půjčky bez zástavy jsou tím typem produktu, při kterém nemusíte zakládat nemovitost a nemusíte ručit ani movitým či jiným, hodnotným majetkem. Půjčit si však můžete jen nižší částky, v závislosti od různých společností je to 5 000 až několik deset (sto)tisíc českých korun.

Fakt, že nebankovky půjčují i rizikovým klientům, u kterých je nižší šance, že nebudou mít problém se splátkami (pozor, některé společnosti si účtují poplatek za prodlení splátky), je kompenzován výší úrokové sazby. Úroky, šplhající se do závratné výšky, představují zisk společnosti za to, že peníze vůbec poskytne.

Obecně platí však i to, že ne vždy je nejlepší vybírat společnost a nebankovní půjčky bez zástavy podle výšky úroku. Klient by si raději měl vybrat tradiční společnost, s dobrými referencemi, i když má o něco vyšší úrokovou míru. Důvodem je větší bezpečnost a jistota při půjčování a splácení.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčka bez zástavy. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčka bez zástavy se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.