24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nebankovní půjčka v Brně

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Brno

Pro klienty z Brna a okolí, kteří se ocitli v tíživé finanční situací, je zde možnost řešení problémů pomocí nebankovní půjčky Brno. Na následujících řádcích Vám přiblížíme několik rozmanitých možností, kde se takové půjčky dají vyřídit.

  • Společnost WPP Financial, s.r.o. (Veselá 199 / 5, 602 00 Brno-město) poskytuje nebankovní půjčky Brno bez registru a poplatku předem. Pokud si půjčíte částku v maximální výši 10 000 Kč, úvěr získáte bez ručení. Pokud je klient (fyzická i právnická osoba) ochotná ručit nemovitostí, společnost mu umožní získat až 50 000Kč.
  • Společnost Munster Company, s.r.o. (Stránského 3033/28, 616 00 Brno-Žabovřesky) Vám půjčí úvěr v hodnotě od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč. Tuto nebankovní půjčku lze použít například na refinancování stávajících půjček, rekonstrukci bytu či koupi auta. Peníze má klient k dispozici do tří dnů od podpisu smlouvy.
  • Nebankovní společnost Extra Finance, s.r.o. (Rašínova 103 / 2, 602 00 Brno-město) se specializuje na poskytování krátkodobých i dlouhodobých úvěrů bez registrů, které je však nutné ručit nemovitostí. Nabyté peníze lze jednoduše použít například na vyplácení exekuce, dražeb, zástavních práv a pod.
  • Společnost Provident Financial, s.r.o. (Vídeňská 291/89, 639 00 Brno-Štýřice) je nebankovka, která má dlouholetou tradici na trhu. Díky ní lze získat hotovostní i bezhotovostní půjčky do 50.000 Kč na cokoliv a bez ručitele.
  • Home Credit, a.s. (Moravské náměstí 249/8, 602 00  Brno-město) je název nebankovní společnosti, která kromě hotovostních půjček poskytuje i účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů. Úvěr lze vybavit i telefonicky.
  • Gepard Finance, a.s. (Zámečnická 181 / 3, 602 00 Brno-město) patří mezi nebankovní společnosti, které Vám pomohou s výběrem a vybavením hypotéky, kterou může klient následně financovat koupi domu nebo bytu.
  • Nebankovní společnost Cetelem ČR, a.s. (Hybešova 726/42, 602 00 Brno-Staré Brno) poskytuje půjčky do maximální výše 1 000 000 Kč, které můžete použít na jakýkoliv účel. Společnost poskytuje i úvěry na koupi automobilů, motocyklů, kreditní karty a zajišťuje nákup na splátky.
  • kromě zmíněných společností lze natrefit na velké množství dalších nebankoviek, stejně jako na množství soukromých věřitelů a finančních poradců. Důležité je zvážit všechny plusy i mínusy a rozhodnout se pro nejlepší řešení, které bude vyhovovat Vám i Vašim blízkým.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčka v Brně. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčka v Brně se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.