24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Ekvita půjčky

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Ekvita

Nebankovní společnost Ekvita Kladno (centrální pobočka subjektu) patří mezi poskytovatele, kteří se specializují na půjčky proti proti zástavě a na vyplácení exekuce. Půjčky, zaistené nemovitostí, představují pro společnost nerizikové investici, protože pokud klient nebude splácet dluh tak, jak má, nemovitost propadne v její prospěch.

Společnost lze najít ve 2 českých městech:

  • EKVITA INVEST, a.s. – Jateční 1195, Kladno
  • EKVITA MORAVIA B&K, a.s. – Husovická 898/15, Brno

Samotné slovo „ekvita“ se v současnosti nachází v názvu nejedné společnosti. Může tedy snadno nastat situace, kdy člověk místo nebankovní společnosti natrefí na jinou společnost, zabývající se zcela jiným předmětem činnosti než půjčkami.

Na internetu lze nalézt i heslá ako Ekvita euro, a. s. – krátkodobá půjčka od 50.000 Kč do 3.000.000 Kč proti zástavě, nebo Ekvita mb s.r.o – jedná se o společnost, která od roku 1996 poskytuje službu v oblasti účetnictví a ekonomického poradenství, Ekvita Trading – levné ubytování na horách v Beskydech, Ekvita, v.o.s. Ostrava – provádění průmyslových a inženýrských  staveb, nebo dokonca Ekvita, spol. s.r.o. Trutnov – společnost, která se zabývá průmyslovou výrobou strojů.

Kontakt

Jelikož se klient z webové stránky společnosti nedozví téměř nic, pro získání informací lze využít telefónní kontakt: +420 777 333 574

Zkušenosti

V případě nebankovní společnosti, jejíž webová stránka je omezena na minimum informací, mohou být pro klienta směrodatné informace, které najde na internetových fórech. Zkušenosti jiných lidí jsou nejlepší informací, na jejímž základě se může klient rozhodnout, zda o půjčku požádá v této nebo jiné společnosti.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Ekvita půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Ekvita půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.