24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka Essox

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Essox

Společnost Essox s.r.o., člen nadnárodní finanční skupiny Société Générale, je jednou z nejvýznamnější nebankovních společností zabývajících se poskytováním úvěrových a leasingových služeb na českém trhu. Společnost Essox se specializuje na poskytování finančních prostředků na nákup zboží na splátky, na nákup ojetých automobilů, leasing strojů a zařízení a poskytování kreditních karet. Online půjčka, výraz který se často spojuje s nebankovními subjekty, je produkt, který tato společnost na svém webu neposkytuje.

Financování Automobilů

 • nových i ojetých automobilů (do věku 11 let)
 • osobních či užitkových vozidel do 3,5 t
 • až do 100% ceny vozu na úvěr nebo leasing
 • počet splátek: 12 – 84

Essox půjčka na zboží a služby

Nákup vybavení domácnosti (černá a bílá elektronika, počítače, nábytek), vylepšení bydlení (nová kuchyň, koupelna, okna), koupě nábytku či financování služeb a volného času (kulturní akce, cestování) je velmi jednoduché. Široká síť čtyř tisíců obchodních partnerů je klientům společnosti Essox plně k dispozici. Někteří partnery společnosti dokonce umožňují nákup v e-shopech online.

Leasing strojů a zařízení

 • financování zemědělské a lesnické techniky
 • dřevoobráběcí stroje
 • zdravotnické techniky
 • gastrozařízení
 • kancelářské a výpočetní techniky

Úvěr od společnosti Essox a.s lze předčasně splatit. O předčasné splacení je nutné požádat písemnou žádostí. Předčasně lze splatit část nebo i celý úvěr.

Kreditní karta FUTURO

Kreditní karta FUTURO představuje finanční rezervu, díky níž lze čerpat peníze v dohodnutém limitu. Zřízení a aktivace karty je zdarma, stejně jako platba kartou v obchodech. Klientovi je k dispozici kolem 3000 bankomatů po celé ČR, z nichž si umí hotovost vybrat rychle a jednoduše. Peníze lze přesouvat i na jiný účet.

Zkušenosti

Zkušenosti jiných klientů společnosti Essox Vám pomohou rozhodnout se, zda se společností uzavřete smlouvu o půjčce. Jelikož nebankovní společnosti navenek vždy vystupují jako seriózní společnosti, musíte se spolehnout na názory jiných lidí na spolupráci se subjektem. Internetové diskuze jsou plné informací o nebankovních společnostech a jednotlivých produktech.

Kontakt

 • Zákaznická linka: 810 800 088
 • E – mail: zakaznickyservis@essox.cz

Pro klienty, kteří upřednostňují osobní kontakt, je k dispozici pražská pobočka společnosti, která sídlí na adrese Táborská 31, 140 00 Praha 4. V pobočce Vám pracovník vysvětlí vše potřebné a na požádání předloží i sazebník půjčky, o kterou máte zájem. Rádi bychom upozornili, že pražská pobočka je jedinou kamennou pobočkou. Kromě sídla firmy v Českých Budějovicích tedy nenajdete pobočky Esox Brno, Olomouc nebo Tábor.

Kalkulačka auto nebo leasing kalkulačka je aplikace, kterou na webové stránce spol. Essox nenajdete. Informovat se o cenách proto musíte výhradně telefonicky, respektive na setkání s obchodním zástupcem.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka Essox. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka Essox se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Essox

 1. Tomašková Emilie komentoval:

  Vážení, mám zaplacenou splátku již 29.6.012 a nikoliv až 15.7. tak že půjčku splatím již v březnu a nikoliv v dubnu. Poslali jste mi upomínku na 487,00 již v prosinci, aniž by jste vyčkali a zjisili, že splátka na prosinec byla odvedena. Nyní požadujete částku za odeslání upomínky, ačkoliv nebyla zapotřebí. Proto neočekávejte, že vás budeu podporovat v lumpárnách.

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.