24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky Ferratum

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Ferratum

Nebankovní společnost Ferratum Czech s.r.o. je dceřinná společnost mateřské společnosti Ferratum Finland Oy, která se zabývá poskytováním finančních půjček bez ručení dospělým osobám bez záznamu v nebankovním i bankovním registru. Ferratum je mezinárodní společnost, působící v 17 zemích Evropy (například i u našich sousedů – Ferratum Slovakia). Společnost se specializuje výhradně na poskytování SMS půjček a online půjček, proto budete jí půjčky (Ostrava, Plzeň a pod.) hledat marně.

Půjčky Ferratum – SMS

Nebankovní půjčka Ferratum patří mezi rychlé nebankovní úvěry, které lze vybavit jednoduše i přes SMS zprávu. Jde o velmi rychlý způsob získání nižšího obnosu peněz. Klient, který žádá o sms půjčku od společnosti Ferratum poprvé, může získat půjčku ve výši 1000 nebo 2000 Kč. Splatnost Ferratum půjčky je 15 dní. Peniaze budú novým zákazníkom zaslané do 2 pracovních dnů poštovní složenkou na adresu místa bydliště.

Klienti, kteří žádají o sms půjčku opakovaně, mají možnost získat ji v maximální výši 10 000 Kč, přičemž délka splatnosti je 15, 21 nebo 30 dní (v závislosti od půjčené částky).

Požádat o půjčku lze zasláním sms na číslo 9001103 ve tvaru:

  • FER Částka Jméno Příjmení Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ –  noví zákazníci 
  • FER 3000 (příklad) – stávající zákazníci – klientovi bude následně doručena SMS zpráva, která ho informuje o maximální možné výši půjčky, která mu bude udělena

V případě, že žádost byla schválena, je potřeba zaslat ješte jednu sms, kde klient potvrdí, že souhlasí s obchodními podmínkami Ferratum. (FER SOUHLASIM zaslat na 9001103).

Rádi bychom vás upozornili, že SMS půjčky jsou velmi drahou alternativou. O tom, že jde o nejdražší půjčky svědčí i fakt, že poplatek za zpracování půjčky je 25% způjčené částky na období 21dní a RPSN má hodnotu 454%.

Ferratum půjčky – online žádost

Klient může požádat o udělení Ferratum půjčky i prostřednictvím Internetu. Po prostudovánípodmínek a odeslání formuláře přichází odpověď o udělení (resp. neudělení) půjčky přímo na telefonní číslo klienta, které uvedl v žádosti, prostřednictvím SMS zprávy. Pokud byla žádost schválena, zákazník obdrží tuto informaci velmi rýchle.

Pokud má klient problém se splácením, může požádat o prodloužení splácení své půjčky. Stačí, když v době splatnosti pošlete SMS na číslo 9001103 ve tvaru FER „Variabilní symbol“ „Rodné číslo“ a do 5minut obdrží odpověď, zda mu prodloužení bylo poskytnuto. Pokud ano, je nutné uhradit poplatek za prodloužení do 2 pracovních dnů na číslo účtu společnosti. Splatnost půjčky bude po uhrazení prodloužena o dalších 15 dní.

Zkušenosti

Diskuze o půjčkách nejsou ničím výjimečným. Stačí si najít internetové fórum, zabývající se tímto tématem, a vyhledat si na něm zkušenosti jiných klientů s touto společností. Recenze o SMS půjčkách lze nalézt i na různých finačních webech.

Kontakt

Zákaznický servis

Ferratum Czech s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 PRAHA 5 – STODŮLKY

Telefonní kontakt: 245 001 715
Elektronická pošta: ferratum@ferratum.cz

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky Ferratum. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky Ferratum se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Ferratum

  1. MONIKA Honzíková komentoval:

    včera jste mi schválili půjčku a ještě dneska mi na účet nic nebylo připsáno tak kdy to tam na účet na běhne Děkuji Honzíková

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.