24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky Home Credit

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Home Credit

Nebankovní společnost Home Credit v současnosti patří mezi nejúspěšnější nebankovní společnosti, poskytující spektrum půjček na cokoliv. Požádat lze o Home Credit půjčky na auto, nákup na splátky či bezúčelové úvěr.

Nákup na splátky prostřednictvím Home Credit půjčky

K získání úvěru ve výši od 3 000 Kč do 100 000 Kč se splatností 6 – 48 měsíců (u vybraných úvěrů až 72 měsíců) Vám postačí předložení 2 dokladů totožnosti (občané ČR vždy občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny).

Pokud žádáte o úvěr ve výši nad 30 000 Kč, budete potřebovat i potvrzení výše příjmů (potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele, kopie daňového přiznání, důchodové výměr či jiný doklad). Při nákupu na splátky existuje možnost libovolné výše zálohy, přičemž minimální výše závisí na výši úvěru a konkrétním produktu.

Žádat o poskytnutí úvěru mohou fyzické osoby starší 18 let, které mají stálý zdroj svých příjmů, které můžu doložit.

Hotovostní půjčka Home Credit

Vybrat si lze z 3 variant:

 • Telefonní půjčka – stačí zavolat na bezplatnou linku 800 700 762 a vše vyřídit po telefonu. Půjčit si můžete od 10 000 až 150 000 Kč. Vyřízení půjčky zdarma, zdarma je i předčasné splacení.
 • Online půjčka – online žádost o půjčku bezpečně, rychle a z pohodlí Vašeho domova. Výsledek předběžného posouzení žádosti se dozvíte ihned a zdarma.
 • Hotovostní půjčka Pošta – o půjčku lze zažádat na poště. Půjčku ve výši od 10 000 Kč získáte bez poplatku za uzavření a předčasné splácen úvěru a bez ručitele.

Home Credit půjčky poskytují možnost připojištění (ztráta zaměstnání, úraz, smrt a pod.)

Lékařská péče na splátky

Prostřednictvím tohoto variantu Home Credit půjčky je možné financovat nadstandardní zdravotní péči. Tato Home Credit půjčka je poskytován na celkovou částku ceny zákroku nebo pouze na dofinancování části ceny, která není hrazena zdravotní pojišťovnou.

Pokud je maximální výše úvěru do 50 000 Kč, úvěr je bez ručitele. Úvěry nad 50 000 Kč lze získat dle individuální dohody. Klient začíná splácet až měsíc po zákroku, přičemž počet splátek je volitelný – 6, 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců. Bezplatná linka 810 800 090 je Vám k dispozici.

Home Credit karty

Vybrat si lze z variant:

 • Kreditní karta Home Credit
 • Kreditní karta ČP
 • Stříbrná karta Home Credit
 • ČP úvěrová karta
 • Premia karta České pojišťovny
 • Nákupní karta Premia
 • Premia karta Home Credit
 • Premia karta Broker Consulting
 • Karta Desetina

Informace o konkrétní typu karty, která Vás zajímá, hledejte zde.

Úvěr na auto

Home Credit půjčka na auto Vám umožňuje získat finance na nákup ojetého vozu. Produkty Home Credit na financování nákupu automobilů jsou v současnosti k dispozici na přibližně 300 obchodních místech na území celé České republiky. Vybrat si lze z 2 variant Home Credit půjčky na auto – IDEAL Credit a IDEAL Credit +.

Zkušenosti

Zkušenosti jiných lidí s Home Credit půjčkami lze nalézt na internetových fórech. Názory iných Vám mohou pomoci vybrat si tu nejvýhodnější půjčku pro Vás.

Kontakt

 • Klientská linka +420 840 155 155  
 • Běžná linka +420 541 598 111.

Kalkulačka

Splátková kalkulačka, kterou najdete zde, Vám umožní vyčíslit si parametry Vaší půjčky.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky Home Credit. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky Home Credit se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.