24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Leasing star

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Leasing star

Leasing star spol. s.r.o. Teplice je název nebankovního subjektu, který je přímým poskytovatelem finančního leasingu a úvěrů, zajištěných nemovitostí.

Společnost, která na trhu působí od roku 1991, se specializuje na nabídku leasingů osobních i užitkových vozidel – nových i ojetý. Nabízí i leasing techniky – pohostinství, stavebnictví, výroba pro malé a střední podnikatele.

Společnost Leasing Star Teplice poskytuje následující úvěry, zajištěné nemovitostí:

  • Nákup a rekonstrukce nemovitosti – úvěr určený k opravě, modernizaci nemovitosti nebo na využita peněžních prostředků na doplacení chybějící části kupní ceny
  • Podnikání – půjčka pro fyzické nebo právnické osoby. Peníze lze využít na cokoliv spojeného s podnikáním (investice, rozvoj, provozní financování, refinancování závazku, …)
  • Konsolidace půjček – sloučení několika úvěru od různě společností do jednoho. Klient bude platit použijte jednu splátku, která bude nižší než všechny splátky, které platí nyní
  • Vyplacení exekucí a zástavních práv – vyplacení exekuce a zástavního práva váznoucí na nemovitosti od fyzických osob, bankovních a nebankovních společností
  • Půjčky na cokoliv – finanční prostředky lze využít na financování jakéhokoliv účelu

Leasing Star Teplice – kontakt:

Společnost sídlí na adrese Nákladní 1060, 415 01 Teplice. Pokud se chcete informovat o možnostech úvěrů, můžete využít infolinku 810 404 810. O půjčku lze zažádat i online – na webové stránce společnosti, pomocí online formuláře.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Leasing star. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Leasing star se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.