24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nebankovní půjčky na směnku

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Na směnku

Nebankovní půjčky na směnku jsou produkty, které můžete najít například v nabídce nebankovních subjektů. Nejčastěji se s nimi však setkáváme u nebankovních soukromých věřitelů, kteří se dokáží smenkou efektivně pojistit, že své peníze uvidí zas na svém účtu. A to pěkně zúročeny.

Směnka ve zkratce

Směnka je obchodovatelný cenný papír o finančním závazku. Majiteli směnky tento papír zaručuje to, že dohodnutá částka mu bude vyplacena v dohodnuté lhůtě. Směnky lze převést na třetí osobu a to výhradně za přítomnosti notáře.

Směnka musí obsahovat: 

  • bezpodmínečný závazek k vyplacení určité částky spolu s měnou
  • jméno vystavovatele a jméno toho, komu budou peníze vyplaceny
  • datum spolu s místem vystavení a datum splatnosti
  • místo uhrazení
  • jméno, adresa a podpis výstavce směnky

Zapamatujte si, že za směnku se nikdy neplatí poplatek předem. Celý zisk věřitele je vyjádřen výší úrokové sazby. Stejně je třeba vědět, že směnky jsou vymahatelné. Nebankovní půjčky na směnku tedy nelze nesplatil, aniž by soud nenařídil exekuci. To, že jsou směnky vysoce vymahatelné tedy může pořádně zkomplikovat situaci dlužníka. Pokud se tedy zpozdí se splacením dlužné částky, může přijít o svůj majetek.

Nebankovní půjčky na směnku jsou velice populární. Klient by si měl samozřejmě dát pozorna výběr subjektu, aby náhodou nenarazil na podvodníka nebo lichváře, převlečeného za poctivého věřitele.

Než klient podepíše směnku je nutné aby si pozorně přečetl všechny údaje, které jsou na ní uvedeny. Měl by se ujistit, že výše úroků není přehnaná a částku dokáže splatit lhůtě, která je na směnce uvedena.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky na směnku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky na směnku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.