24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nebankovní půjčky v Pardubicích

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Pardubice

Hledáte nebankovní půjčky Pardubice? Chtěli byste se o nich dozvědět více informací?Chtěli byste vědět, co máte očekávat a naopak, čemu se vyvarovat? Tak čtěte i dál.

Společné znaky těchto půjček:

  • jsou bezúčelové popř. vyhrazeny pro konkrétní účel (např. financování koupě auta)
  • jsou dostupné
  • nevyžadují dokladování příjmu (najdou se však i společnosti, které je vyžadují)
  • při nižších částkách nevyžadují jakékoliv ručení

Získat nebankovní půjčky Pardubice lze například ve společnostech:

  • Profireal, a. s. (Nábřeží Závodu míru 2739, Pardubice) – poskytování finančních půjček a úvěrů pro zaměstnance i pro podnikatele,možnost získání online půjčky v hodnotě 4999 Kč až 166 000 Kč
  • První Time Financial CZ, s.r.o.(Na Spravedlnosti 1533, Pardubice) – rychlá půjčka v hotovosti až do 4999 Kč, peníze k dispozici 15 minut po podpisu smlouvy
  • Chovanec Capital, s.r.o. (K Vinici 1256, Pardubice) – služby jako poskytování úvěrů, investování, správa aktiv či zpětný leasing nemovitosti
  • RK Skipy, s.r.o. (17. listopadu 2753, Pardubice) – poskytování nebankovních úvěrů a investičního poradenství, vymáhání pohledávek a zástavy,  výkup nemovitostí a automobilů
  • CS Financovaní Gropu, s.r.o. (Masarykovo náměstí 1484, Pardubice) – nebankovní půjčky Pardubice a řešení exekuce
Na internetu lze narazit i na soukromých poskytovatelů či zprostředkovatelů půjček. Je jen na Vás, kterou společnost si zvolíte a zda ji navštívíte osobně, zatelefonujete nebo půjčku vyřídíte online formulářem.
V souvislosti s nebankovními půjčkami byste si měli pamatovat, že je třeba dávat si pozor na výši úrokové sazby. Nejvíce Vám napoví důležitý indikátor – RPSN. Pamatujte na jednoduché pravidlo: čím menší procentuální hodnota, tím je pro Vás půjčka výhodnější. Při vyřizování nebankovní půjčky Pardubice Vám přejeme jen to nejlepší.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky v Pardubicích. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky v Pardubicích se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.