24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nebankovní půjčky pro podnikatele

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Pro podnikatele

Nebankovní půjčky pro podnikatele mohou představovat východisko pro klienty, kteří s podnikáním začínají, nebo pro ty, kteří se ocitli v tísni. V takovém případě mohou posloužit jako externí zdroj financí, ať už na přečkání těžkých časů, nákup zboží, zařízení nebo investice do rozšíření působnosti podnikatele.

Půjčky pro podnikatele jsou dostupné i prostřednictvím rychlých úvěrů, které momentálně nabízí řada nebankovních společností a soukromých věřitelů. Pozor si však třeba dávat na insolventních a podvodných poskytovatelů, kteří Vás místo půjčení peněz o ně připraví.

Výhoda oproti bankovnímu sektoru spočívá v tom, že na získání nebankovní půjčky pro podnikatele nepotřebuje klient příliš dlouhou podnikatelskou historii. Úvěr může získat i v případě, že měl v minulosti problémy se splácením úvěru a vysloužil si tím záznam v bankovním registru. Tento rejstřík je pro nebankovky absolutně irelevantní, čímž představuje lákadlo pro každého (i rizikového) klienta.

Podnikatelská půjčka je v nebankovním sektoru tedy dostupná i těm, kteří ji nezískali v bance. Žádosti o úvěr jsou v nebankovke posuzovány individuálně v závislosti na ekonomické situace, v níž se klient a jeho podnikání nacházejí. Velkou výhodou je fakt, že podnikatel nemusí vykazovat příliš vysoký obrat na to, aby mu půjčka byla schválena. Některé společnosti dokonce umožňují získat podnikatelskou půjčku i takovým osobám, které mají dluhy vůči Správě sociálního zabezpečení resp. jiným státním institucím.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky pro podnikatele. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky pro podnikatele se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

4 reakcie na tému Pro podnikatele

  1. Pomoc pro živnostníky bez poplatků komentoval:

    Nebankovní půjčky pro živnostníky do 200.000 Kč bez doložení účelu. Od 200.000 do 320.000 Kč se spoludlužníkem. Zde se nemusíte bát podvodů. Neplatíte poplatek, nevoláte na předražené linky. Nemusíte shánět ručitele ani zastavit nemovitost. Rychlé jednání, srozumitelné jednoduché podmínky. Určeno zájemcům, kteří nepochodili se žádostí o úvěr v bance. Volejte 722161941, pište na e-mail nabur1@seznam.cz. Týdně jeden z Vás vyhrává 20.000 Kč.

  2. Půjčka na směnku bez poplatku komentoval:

    Rychlá půjčka pro živnostníky a S.R.Očka. Vyřízení žádosti po telefonu, schválení do 30 minut, možnost podpisu smlouvy v sídle společnosti. Výplata na účet do 24 hodin po podpisu smlouvy. Až 500 tisíc na 48 měsíců. Posouzení podle obratu, žádné poplatky, žádné drahé volání! Nyní zvýhodněn nižší úrok. Vysoká dostupnost, výhoda daňových výdajů. Možnost daňového a účetního zpracování nebo poradenství za minimální cenu jako vánoční bonus k půjčce. Certifikace účetnictví, registrace u finančního arbitra, záruka.

  3. Půjčka nic neřeší komentoval:

    Mam zkušenosti, informace a kontakty. Pokud chcete vytáhnout vaše podnikání z problémů , dejte mi vědět.

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.