24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky od Provident financial s.r.o.

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Provident

Provident financial s.r.o. je nebankovní společnost, která působí na našem trhu již několik let. Společnost se špecializuje na poskytování půjček bez účelu, bez ručitele a bez skrytých poplatků.  Klient zná v okamžiku uzavření smlouvy o půjčce konečnou částku, kterou zaplatí. Výše poskytovaných půjček se pohybuje od 4 000 do 50 000 korun se splatností 45 a 60 týdnů.

Půjčky Provident jsou ideální tehdy, pokud klient potřebuje získat nižší obnos peněz. Úvěrová kalkulačka, nacházející se na webu provident.cz, pomůže klient vypočítat několik alternativ, z nichž si mohou vybrat svoji půjčku. Následně je nutné vyplnit jednoduchý online formulář žádosti a odeslat ho. Pracovník společnosti bude klienta kontaktovat do 24 hodin a vyřídí vše, co je na uzavření smlouvy potřebné.

Provident půjčky lze získat i telefonicky. Stačí zavolat na číslo 844 188 189 a se zaměstnancem společnosti dohodnout vše potřebné.

Předčasné splacení je nutné konzultovat s obchodním zástupcem, který klientovi poradí a usměrní ho.

Pobočky

Provident pobočky lze nalézt v téměř každém větším městě. Společnost má totiž velmi dobře vyvinutou síť obchodních míst. Pobočky lze nalézt v mestách Brno, Děčín, Havířov, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Prostějov, Ústí nad Labem či Zlín.

Pokud se ocitnete ve finanční tísni během návštěvy, vězte že ani Slovensko nemá obchodní síť málo vyvinutou. Pobočky najdete ve městech Bratislava, Košice, Levice, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Ružomberok, Skalica, Trenčín a Žilina.

Kontakt

Zákaznické centrum: Olbrachtova 9/2006, Praha 140 00.

Infolinka: 844 188 189

E-mail adresazakaznickyservis@provident.cz

Pokud Vás zajímá kariéra v Provident Financial s.r.o., na lince 800 169 169 se dozvíte vše potřebné k tomu, aby ste zde našli zamestnání a se stali obchodním zástupcem společnosti.

Provident zkušenosti

Internetové diskuze nabízejí možnost získat zkušenosti jiných lidí s touto společností. Provident je nebankovní subjekt, který působí na trhu již roky. To znamená jistou záruku spokojenosti a spolehlivosti. Přestože úroky společnost nezveřejňuje, lichva je, stejně jako podezření, že zaměstnanci firmy jsou podvodníci, vyloučena.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Provident financial s.r.o.. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Provident financial s.r.o. se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Provident

  1. Terezia Pitonakova komentoval:

    Dobry den,chcela by som sa Vas spytat,ako mam postupovat,ked som u Vas poziadala o odklad splatok,pretoze momentalne nemam pracu,bolo mi povedane,ze do 30dni budem informovana ci mi to shvalili. Poziadala som21.5.2012,ako mam postupovat,ak pride obchodny zastupca? Dakujem. Dovidenia. Moje t.c.je 0949552621

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.