24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky Smart finance

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Smart finance

Další možností získání peněz, kterou poskytuje nebankovní sektor, je půjčka s názvem Smart půjčka. Klient ji může vybavit poměrně rychle, bez množství papírování a nadbytečného doložení. Smart půjčky lze získat na celém území České Republiky.

Smart finance resp. Smart půjčky jsou určeny:

  • zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání
  • důchodcům (starobní důchod, invalidní důchod)
  • ženám na MD

Pro schválení půjčky je nutné mít pravidelný měsíční příjem a věk alespoň 18 let. Půjčit si lze od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Splátky jsou pravidelné – měsíční (8 nebo 13 měsíců) a půjčka je bezúčelová. Při nedostatečné bonitě klienta je vyžadován spoludlužník.

Tomu, že klient se vyhne nadbytečnému papírování, svědčí i fakt, že na vyřízení půjčky mu stačí 2 doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či průkaz zdravotní pojišťovny).

Kontakt

Smart půjčky lze získat velmi jednoduše. Stačí zavolat na telefonní číslo 840 11 11 77, kde operátor společnosti vybaví s klientem vše potřebné. Druhou možností je vyplnit online formulář, který se nachází na webové stránce společnosti. Do dvou pracovních dnů bude klienta kontaktovat obchodní zástupce společnosti, který mu pomůže půjčky rychle získat.

Společnost zajišťuje možnost doručení peněz v hotovosti až do klientova bydliště.

Zkušenosti

Pokud nevěříte lákavým slibem společnosti, se kterou jste ještě nespolupracovali, obětujte pár minúr času a hledejte recenze na Smart půjčky. Internetové diskuze na toto téma Vám pomohou získat cenné zkušenosti jiných lidí. Zjistíte, zda byly ostatní klienti spokojeni s půjčkou a přístupem společnosti.

Do diskuze se můžete zapojit i vy a zeptat se, zda je půjčka výhodná. Pokud zjistíte, že výhodná není, může Vám pomoci i úvěrová kalkulačka, kterou často najdete na webových stránkách nebankovních subjektů. Stačí vyplnit požadované údaje a zjistit parametry půjčky u různých poskytovatelů. Vybrat si pak již není náročné.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky Smart finance. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky Smart finance se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Smart finance

  1. SMART PŮJČKU UŽ NIKDY!!! komentoval:

    Chtěl jsem si vzít od Smartu půjčku jen na měsíc a ihned peníze vrátit abych se vyhnul zlodějskému navýšení. Sepsali jsme smlouvu, peníze jsem obdržel a v termínu uvedeném ve splátkovém kalendáři jsem peníze vrátil. Jenže ouha, prý se pán při sepisování „spletl“, peníze jsem vrátil prý pozdě a byl jsem nucen zaplatit úroky i za další měsíc! Takže fintu jak z Vás vytáhnout peníze, si najdou vždycky, je to zlodějina jako všechny nebankovní půjčky, jen hledají jak každého ještě víc obrat…

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.