24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky od Tesco finanční služby

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Tesco

Tesco finanční služby jsou další možností, která pomůže klientovi přečkat těžké finanční období.

Klient si může vybrat ze tří hlavních kategorií, které mu Tesco finance poskytují:

Splátkový prodej

Jaké jsou výhody nákupu na splátky? Klient vyřídí vše potřebné na jednom místě – v stánku TESCO Finanční služby, umístěném přímo v prodejnách. Klient může nakoupit zboží v hodnotě od 3 000 Kč bez ručitele. Potřebuje na to pouze 2 doklady totožnosti. Na jednu smlouvy k nákupu na splátky si může klient vžít i více druhů zboží, výška a počet splátek je volitelný.

Hotovostní půjčka

Tesco půjčky také vyřídíte na stánku TESCO Finanční služby během vašeho nákupu v prodejne. Peníze jsou odeslány na účet klienta do dvou dnů od schválení půjčky. Počet splátek je volitelný (klient si může vybrat od 12 do 96 splátek) a výška splátky je garantovaná po celou dobu splácení. Tesco půjčka se dá pojistit proti neschopnosti splácení, a proto se již není třeba obávat nepředvídatelných událostí jako úraz, dlouhodobá pracovní neschopnost či ztráta zaměstnání. Úvěrovou kalkulačku naleznete zde.

Clubcard kreditní karta

Clubcard je věrnostní program, který spočívá v tom, že za každých utracených 10 Kč získáte jeden bod. Za takto nasbírané body dostanete peněžní poukázky na další nákupy a jiné odměny či výhody. Clubcard kreditní karta je mezinárodní platební karta MasterCard, jejíž majitelé jsou členy věrnostního programu Tesco Clubcard. Při platbě kartou i mimo Tesco sbíráte 1 bod za každých utracených 10 Kč.

Na kartě má klient k dispozici peníze do výšky dohodnutého kreditního limitu. Jejím používáním získává body, které mu následně zlevní jeho budoucí nákup v obchodech Tesco. Vydání karty je zdarma, bezúročné období je až 51 dní. Dodatečné informace získáte zde.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Tesco finanční služby. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Tesco finanční služby se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Tesco

  1. marie blazkova komentoval:

    Dobry den, mam prosbu: chtela bych kontaktovat , co se tyce on-line zadosti a pripadneho vyrizeni pouze pres email. Dekuji za pochopeni a za Vasi ochotu. S pozdravem M.Blazkova Louny.

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.