24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nebankovní půjčky zajištěné nemovitostí

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Zajištěné nemovitostí

V životě člověka se kdykoliv může vyskytnout situace, který Vás přinutí přemýšlet nad Vašimi finačních možnostmi. Tehdy se lze obrátit na rodinu, známých či finačně instituce bankovního nebo nebankovního charakteru. Pokud však člověk potřebuje půjčit vyšší částku peněz, bude se muset subjektu nějakým způsobem zaručit.

Nebankovní půjčky zajištěném nemovitostí jsou produktem nebankovního sektoru, díky kterým je možné získat i zmíněné výše částky peněz. Jejich nevýhodou však je to, že klient musí ručit nemovitostí (dům, byt, pozemek, garáž a pod.).

Samozřejmě, že při vyřizování nebankovní půjčky zajištěném nemovitostí, bude klient pravděpodobně muset předložit i doklad o příjmu. Protože jde o částky, pohybující se v hodnotě několik set tisíc korun, tuto půjčku nemůže získat úplně každý, kdo o ni žádá.

Nebankovní půjčky zajištěném nemovitostí jsou poměrně drahé, hodnoty RPSN se pohybují v desítkách procent. Pokud se navíc v klientově životě vyskytne závratný problém (přijde o zaměstnání, stane se dlouhodobě práce neschopným nebo se stane obětí úrazu), může to zkomplikovat i splácení úvěru. V nejhorším případě může klient subjektu přijít i o nemovitost.

Sami tedy vidíte, že takové půjčky mohou být rychlým pomocníkem, ale z dlouhodobého hlediska jsou velmi nevýhodné. Pokud klient bude mít problémy se splácením, přijde doslova i o střechu nad hlavou. Proto si takový závazek dopředu promyslete a pokud máte šanci získat půjčku v bance, vyberte si raději takovou.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky zajištěné nemovitostí. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky zajištěné nemovitostí se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.