24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Nejvýhodnější půjčka na auto

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: na auto

Pokud toužíte po koupi auta, ale nemáte dostatečné množství peněz, financovat jej lze i pomocí půjčky. Jaké máte možnosti a kde se nejvýhodnější půjčka na auto vůbec ukrývá? Čtěte dál a dozvíte se.

Jedním z nejvýhodnějších variant financování koupě auta (nového či ojetého) je požádat o americkou hypotéku. Takový produkt v současnosti nabízí několik bank. Americká hypotéka má poměrně výhodnou úrokovou sazbu a na rozdíl od klasické hypotéky není vázána na pořízení nemovitosti. Lze ji použít na koupi auta či čehokoliv jiného.

Velmi populárním způsobem nabytí automobilu je leasing. Leasing vyřídíte sice rychleji než hypotéku, ale o výhodných úrocích nelze snít. Navíc, dokud nesplatíte celý úvěr, automobil není Váš majetek. Leasign je tedy poměrně dražší řešení. Navíc se na něj váže i nutnost uzavření povinně havarijní pojistky, která také nepatří mezi nejlevnější produkty.

Nejvýhodnější půjčka na auto může mít pro některého klienta podobu spotřebního úvěru. Ten seženete v kterékoli bance (případně i nebankovke – zde však za ně zaplatíte mnohem více) a Vaše vytoužené auto Vám může dělat radost již o několik dní po požádáni. Takové úvěry jsou bezúčelové a vybavíte jejich poměrně jednoduše, bez složitého papírování.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nejvýhodnější půjčka na auto. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nejvýhodnější půjčka na auto se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.