24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka od soukromého investora

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů spadají pod nebankovní sektor. Pokud klientovi nebylo umožněno půjčit si z banky a půjčky z nebankovních společností mu příliš nevyhovují, může zkusit půjčky od investorů.

Při tomto druhu půjček se klient vyhne nekonečnému papírování, dokládání příjmu, nahlížení do bankovního registru a pod. Půjčka od soukromého investora má většinou formu půjčky na smenku (pujcka na smenku). Půjčky od investorů jsou bezúčelové a lze je použít na cokoliv.

Věřitel si tedy nepotřebuje příliš prověřovat bonitu klienta. Jeho peníze, které budou slušně zúročeny, nepodléhají riziku, protože směnka je obchodovatelný cenný papír,vystavený přímo základě identifikačních údajů žadatele. Dokonce je možné směnku odprodat i třetí straně a peníze, které dlužník nevrátí, se dají vymáhat soudně.

Na takové půjčky můžete narazit na Internetu či v tisku. Ať už formou inzerátu nebo webových portálů, zaměřených na tuto tematiku. Po zvolení investora ho stačí kontaktovat telefonicky případně elektronickou žádostí a z peněz se můžete radovat již brzy.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka od soukromého investora. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka od soukromého investora se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Půjčky od soukromých investorů

  1. Veronika komentoval:

    najde se nejaky investor? Bez podvodu 732551734

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.