24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Online půjčka

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčky online

Půjčky online jsou velmi rychlou možností získání potřebných finančních prostředků. Dnes už mnoho bankovních i nebankovních společností nabízí možnost online kalkulace úvěru (výška a počet měsíčních splátek, celková částka úvěru i s úrokem) a online podání žádosti.

Mezi  nebankovními společnostmi poskytují možnost online půjčky například společnosti Ferratum, Provident, Cetelem či Essox.

Online půjčka – výhody a nevýhody

Největší výhodou půjčky online je rychlost jej vybavení. Po vyplnění a odeslání online formuláře zpravidla přichází odpověď společnosti do několika hodin. Klient je následně navštíven mobilním obchodním zástupcem, který v pohodlí jeho domova vyřídí vše potřebné a mnohdy přinese i hotovost.

Půjčka online je bezúčelová a nevyžaduje dokladování příjmu ani čistý bankovní registr. Celý proces vyřizování je poměrně jednoduchý a jasný.

Nevýhodou půjček z nebankovního sektoru a tedy i půjčky online je vyšší úrok a RPSN. Také si třeba dávat pozor na výběr společnosti, nakolik se na trhu vyskytuje velké množství podvodných subjektů.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Online půjčka. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

  • Půjčky online Bez registru

    Půjčka online bez registru je nebankovní půjčka, kterou získáte snadno, vyplněním rychlého online formuláře. Jaké jsou...

  • Půjčky online Home Credit

    Online půjčka Home Credit je jedním z 5 variant půjček, poskytovaných společností Home Credit. Požádat o ni lze jednoduše, z pohodlí...

  • Půjčky online Ihned

    Půjčky online ihned jsou nebankovní produkty, které lze vybavit opravdu rychle a jednoduše. Dnešní doba, která se již bez...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Online půjčka se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.