24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Online půjčka Home Credit

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Home Credit

Online půjčka Home Credit je jedním z 5 variant půjček, poskytovaných společností Home Credit. Požádat o ni lze jednoduše, z pohodlí domova, přes online žádost, kterou naleznete na webové stránce společnosti.

Home Credit půjčka online nevyžaduje ručitele. Úvěr ve výši od 10 000,- Kč až do 150 000,-Kč získáte bez poplatků za vyřízení a předčasné splacení. Během splácení si může klient měnit výši splátek tak, jak mu to právě vyhovuje.

Úvěr je možné si pojistit, co představuje jistotu před nepředvídanými situacemi jako je ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost či smrt úrazem. Home Credit půjčka online může být zrušena 1 měsíc od jejího uzavření.

Online půjčka Home Credit – co potřebujete na její získání?

  • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (zbrojní pas, řidičský průkaz, pas ..)
  • číslo svého bankovního účtu
  • údaje o zaměstnavateli (název, IČO, telefonní kontakt)
  • věk nad 18 let a české státní občanství
Dobu splácení se pohybuje od 10 do 84 měsíců.

 

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Online půjčka Home Credit. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Online půjčka Home Credit se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.