24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka pro cizince

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčky pro cizince

Půjčka pro cizince je řešením pro příslušníky jiných států, kteří se ocitli ve finanční tísni. Půjčka může cizincům, kteří často přicházejí do naší republiky za prací a za lepším životním standardem, pomoci při těžkých začátcích. Pomůže i při neočekávaných situacích nebo při plnění snů (koupě bytu, auta, dovolené).

Cizinci nejsou na finančním trhu nijak omezováni či nebodaj diskriminováni. Poté, co dokáží dokladovat povolení k pobytu, respektive trvalý pobyt na území ČR, jim peníze poskytnou bankovní i nebankovní společnosti. Bez trvalého pobytu se však cizinec může s půjčkami rozloučit, protože věřitel nemá žádnou jistotu, že se mu peníze vrátí.

Půjčky cizincům z banky

Poté, co cizinec prokáže, že na území ČR bydlí a pracuje, je důležité, aby splnil i další podmínky banky. V první řadě musí být jeho mzda dostatečne vysoká k tomu, aby mu úvěr byl schválen. S minimální nebo příliš malou mzdou totiž nejen cizinec, ale ani domácí občan, nezmůže mnoho. Další důležitou podmínkou je nutnost čistého bankovního registru. To, že klient nemá záznam, svědčí o jeho solidnosti a schopnosti splácet své odškodnění řádně a na čas. Banky mohou vyžadovat i to, aby měl klient u nich otevřený osobní účet.

Pokud tyto podmínky klient splňuje, pujcka pro slovaky bez trvaleho pobytu na uzemi ceske republiky může mít podobu účelového či neúčelového úvěru, hypotéky, půjčky na cokoliv a tak dále.

Půjčky pro cizince z nebankovky

Nebankovní společnosti jsou poměrně dostupnější. Pokud nesplňujete kritéria banky, nevadí. Vyberte se do nebankovní společnosti a s vysokou pravděpodobností odejdete se smlouvou o půjčce. Nebankovky nezajímá, zda máte nebo nemáte záznam v registru, o Váš příjem se zajímají jen minimálně. Cizinec se však nevyhne, rovnako ako v bance, dokladování povolení k pobytu a trvalého pobytu. V případě půjčky cizincům se může stát, že se za příslušníka jiného státu bude muset zaručit občan České republiky. Podmínky nebankoviek se však liší, nejsou univerzální a proto je třeba hledat takovou, která Vám půjčí i v takové životní situaci, v jaké jste se právě ocitli.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka pro cizince. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka pro cizince se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

9 reakcií na tému Půjčky pro cizince

 1. Mária komentoval:

  Zdravím. Som Slovenka a žijem v ČR už 4 roky. Mám tu prechodný pobyt. Chcela som si požičat aj v banke aj v nebankových subjektoch a marne, marne, marne. Fakt diskriminácia. Som z toho sklamaná a niektorí zamestnanci bankových subjektov by si mali preštudovat aj niektoré nové zákony a paragrafy čo sa týka úverov pre cudzincov. Su maximálne nevzdelaní a nemaju prehlad v zmenách zákonov .

 2. paní Kolková komentoval:

  U nás máte jistotu poctivého poskytnutí finančních prostředků na cokoliv budete potřebovat . Žádné poplatky předem , velmi dobré podmínky a peníze budete mít rychle u sebe. Volejte +420 605 849 726 . Nevadí nám pokud jste v registrech , vyplatíme i Vaše exekuce a také nevýhodné zástavy , oddlužíme Vaši nemovitost , půjčujeme i na družstevní byty. Půjčku dostanete s jistotou – na zástavu domu , bytu , družstevního bytu ,chaty i jiné nemovitosti. Máte snad na nemovitosti úvěr nebo exekuce či Vám hrozí dražba ? Nevadí , i tak pomůžeme. Předčasné splacení je možné kdykoliv. Tady máte jistotu rychlé finanční pomoci. Financujeme po celé České republice a pomůžeme i Vám.

  • Liudmila Ovchinnikova komentoval:

   Dobrý den, máte pravdu, nabídek na vyplacení exekuce je dost, ale jen sliby. Už po kolik krát žádám o půjčku. začnou vyřízení a zmizí. Musím odkoupit družstevní byt, po odkoupení- prodám ,a větší částku zaplatím hned , zbytek úvěru na splátky jestli takové vzniknou po prodeje bytu. Během prodeje budu splácet měsíčné úvěr. Tak by mohla tem bytem ručit ,ale je DV.
   Děkují předem, hezký den, L.Ovchinnikova

   • Liudmila komentoval:

    Nikdo půjčku ne dostane. Vše fin nebankovní společností a soukromníky jen schvalují a slibuji. Píšou minimum dokladů, tak to není pravda také. Mám i nový dům, a nikdo neodkoupí ,protože chtějí jen za malé peníze-

  • Liudmila komentoval:

   Dobrý den, tak proč ne pomohli mne do tě doby?
   Děkují.

  • Nikolai komentoval:

   Dobrý den.ja mám
   přechodný pobyt a zaměstnání , bydlím v Praze,chtel by půjčit peníze na auto 330000. Ja schopen platit 5000kc měsíčně. Děkuji. Nikolaj.

 3. zdenko komentoval:

  Som slovak a chcel by som si pujcit penize.co potrebuju na vybaveni pujcky bydlim na ubytovni

 4. Liudmila komentoval:

  Nikdo ne pomůže, nikdo ne půjčit a nezaplatí exekuce, jen krásné sliby a krásné reklamy o půjčkách.

 5. jarda komentoval:

  Dorý den ,

  Chcem sa opýtat či poskytujete pujčku aj slovakom , pracujuci s dlhodobym pobytom v Praze – pujčku by som využil na exekutorsky prípad dopravneho podniku , čiastka činí 50.000kč.,

  S pozdravom Jaroslav Pokoš

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.