24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky na auto

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na auto

Půjčka na auto je zvláštním druhem úvěru. Bankovní sektor nabízí možnost využití nabídky účelových úvěrů na koupi nového případně ojetého vozu. Půjčka na auto je vázána splněním účelu a tedy i předložením dokladu o koupi auta. Splácet úvěr lze většinou 12 až 84 měsíců. Žádat o takovou půjčku v bance navíc představuje určitou jistotu solidnosti instituce.

půjčky  na auto / autopůjčka však můžete žádat i v nebankovním sektoru, připravte se však na vyšší úroky a RPSN. Výhodou nebankovního úvěru je jeho dostupnost, rychlost vyřízení a připsání financí na účet klienta. Půjčka na auto z nebankovky je však mnohem riskantnější, než půjčka z banky. Důvodů je hned několik.

Otázku solidnosti poskytovatele si musí odpovídat klient sám. Společnosti, které dlouhodobě působí na trhu, jsou alespoň částečnou jistotou spokojenosti. Velkým problémem však může být schopnost splácení úvěru v nebankovní společnosti. Jelikož produkty jsou úročeny několikanásobně vyššími úroky, než v bance, může se velmi snadno stát, že klient nebude schopen vrátit to, co si půjčil a o auto nakonec přijde.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na auto. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na auto se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.