24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky na bydlení

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na bydlení

Půjčky na bydlení jsou v současnosti oblíbeným a popravdě i nezbytným produktem bankovního i nebankovního sektoru. Jde o úvěry, díky kterým máte šanci získat statisíce korun na bydlení. Proto je vhodnější vybrat si bankovní sektor, kde získáte půjčky na bydlení s mnohem výhodnějším úrokem a RPSN, než který dostanete v nebankovním sektoru.

Půjčka na bydlení (pujčka na bydlení) může mít více podob. Jedním z nich jsou účelové spotřební úvěry, které jsou dnes běžně využívány na financování rekonstrukcí a přestavby. Pokud toužíte po nové střeše, bazénu, plastových oknech nebo nové koupelně, takový úvěr je velmi vhodnou možností získání peněz.

Pokud Vám zajímá úvěr na bydlení od státu, mohl by vás zajímat „Úvěr 300„. Ten je poskytován žadatelům do šestatřiceti let na výstavbu nebo pořízení bytu či domku. Díky úvěru s výhodnou úrokovou sazbou (2%) podle nařízení vlády č. 616/2004 Sb., na financování rodinného bydlení, získáte až 300 tisíc Kč. Splácet je můžete 20 let. Navíc, za každé narozené nebe osvojené dítě, o které se dlužník nadále stará, může být upuštěno splácen jistiny do výše 30 tisíc Kč.

Další možností je úvěr ze stavebního spoření. Pokud si už šetříte a toužíte po bydlení, stavební úvěr Vám může padnout velmi vhod. Stavební spoření je oblíbené i díky státní prémií, kterou získává každý klient každoročně.

Snad nejžádanější půjčka na bydlení je hypotéka. Jejich získání sice není jednoduché (odvíjí se od mzdy klienta, hodnoty nemovitosti a podmínek banky), ale pokud se Vám to nakonec podaří, získáte výhodnou úrokovou sazbu(kolem 5 až 8%). Ať už klasická nebo americká, obě umožňují získat klientovi velké obnosy peněz, které může splácet dlouhodobě, zpravidla desítky let. Výstavba domu nebo koupě bytu je díky hypotéce skutečně reálná.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na bydlení. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na bydlení se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.