24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky na cokoliv

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv je přesně ten druh úvěru, který vám umožní získat značnou část peněz na splnění svých snů a to bez dokládání účelu. Jelikož ji lze získat v bankovním i nebankovním sektoru, vynasnažíme se přiblížit Vám alespoň trochu výhody či nevýhody těchto půjček.

Půjčka na cokoliv ČSOB

Jako příklad z bankovního sektoru může sloužit například půjčka na cokoliv od ČSOB.Půjčka je určena na financování vybavení domácnosti, koupi auta či elektroniky, pozemku nebo čehokoliv jiného, po čem toužíte a nevíte si na to našetřit. Půjčku v maximální výši 600 000 kč můžete získat dokonce bez ručitele, s úrokem 9,9% za rok. Výši měsíční splátky si klient zvolí sám a svou půjčku splácí 12 až 84 měsíců. Peníze má klient na účtu dokonce v den podpisu smlouvy.

Na vybavení půjčky na Cokoliv ČSOB potřebujete však splnit i nějaké podmínky. Váš věk by se měl pohybovat v intervalu od 18 do 66 let. Dále musíte být klientem ČSOB – musíte mítČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. Pokud tyto podmínky splňujete, při žádání stačí předložit 2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu a již brzy se Vaše sny stanou realitou.

Půjčka na cokoliv z nebankovky

Samozřejmě, najdou se i tací, kteří nesplňují kritéria banky na udělení půjčky. Získat ji však lze v nebankovním sektoru, který se popravdě specializuje na poskytování úvěrů velmi široké skupině klientů. Půjčku, bez potvrzení o příjmu, lze získat bez nahlížení do registrů, bez ručitele, založení nemovitosti a navíc velmi rychle a jednoduše.

Maximální výše úvěru, stejně jako i jeho splatnost, se liší od společnosti ke společnosti. Proto si raději dopředu promyslete parametry vaší ideální půjčky na cokoliv a pak podle nich volte nebankovku. Vždy je lepší vybírat takovou, která na trhu působí delší dobu, případně kterou vám doporučili dobří známý. Vyhnete se tak riziku nesolídnosti poskytovatele a od toho odvíjejících se komplikací.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na cokoliv. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na cokoliv se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.