24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka na měsíc

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na měsíc

Půjčka na měsíc je krátkodobý úvěr, pomocí kterého pokryjete menší výdaje. Proto se takové půjčky lidově nazývají i půjčkami do výplaty. Klient může získat několik set až tisíc ČK, které splácí 15 až 30 dnů v závislosti na společnosti.

Tyto podmínky splňují například sms půjčky (nazývané také finské půjčky), které vyřídíte přesobyčejnou sms zprávu. Takové krátkodobé půjčky z nebankovního sektoru jedněmi z nejdražších na trhu. Klient by si je měl zvolit tedy zejména v případě velké nouze, když nemájiného východiska.

Dalšími možnostmi nebankovního sektoru jsou půjčky na směnku a půjčky od soukromého věřitele. Tyto dvě alternativy jsou totiž poměrně flexibilní vůči požadavkům klienta, který se může dohodnout s poskytovatelem na konkrétních parametrech a podmínkách splácení.Tímto způsobem je tedy možné získat i půjčky na měsíc.

Bankovní sektor nenabízí úvěry se splatností 30 dnů, avšak můžete využít kreditní karty. Půjčka na měsíc prostřednictvím kreditky je totiž zcela zdarma (samozřejmě je třeba si uvědomit, že za samotnou kreditní kartu se platí poměrně vysoký roční poplatek). Kreditní karty totiž mají tzv. bezúročné období splácení, během kterého je možné vrátit půjčené finanční prostředky bez úroků. Toto období se pohybuje v rozmezí od 40 do 55 dnů.

Výhodou kreditek je fakt, že peníze má klient k dispozici kdekoliv a kdykoliv, protože si je jednoduše vybere z bankomatu nebo zaplatí přímo kartou. Peníze lze použít na jakýkoliv účel. Financovat obyčejné nákupy, platby účtů či čehokoliv jiného je tedy velmi jednoduché.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka na měsíc. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka na měsíc se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.