24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka na pozemek

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na pozemek

Pokud jste se rozhodli zajistit si vlastní bydlení v domě, budete se muset rozhodnout mezi několika alternativami. Můžete koupit starší dům a zrekonstruovat ho, či postavit nový. V druhém případě však potřebujete i místo, kde dům bude stát. Pokud nedisponujete žádnými penězi, jedinou možností koupí pozemku je nejvýhodnější půjčka na pozemek (pujcky na pozemek).

Stavební pozemek je nemovitost, na kterou si je nejvýhodnější půjčit z banky. Nebankovní subjekty totiž poskytují úvěry s velmi vysokými hodnotami RPSN, takže byste za vysokou půjčku přeplatili desítky tisíc Kč. Cena pozemků, a tedy i výše půjčky na pozemek, se odvíjí od jeho lokality. Pokud ho kupujete na vesnici, zaplatíte za pozemek mnohem méně, než pokud ho koupíte ve městě či na předměstí. Ve velkých městech jsou stavební pozemky samozrejme nejdražší.

Půjčka na pozemek může mít podobu hypotečního úvěru nebo účelového či neúčelového spotřebitelského úvěru. V tomto případě je nejvýhodnější variantou hypotéka. Ty v současnosti najdete v produktové nabídce každé banky (samozřejmě s výjimkou online bankovních institucí jako např.  ZUNO).

Výše úrokové sazby se v jednotlivých bankách liší, proto se Vám vyplatí porovnávat hypotéky více bank. To, v jaké výši Vám bude hypotéka schválena, se odvíjí od ceny nemovitosti, výšky Vašeho příjmu a počtu let, které budete úvěr splácet. Za zvážení stojí i služby finančních poradců, který Vám pomohou s výpočty a výběrem subjektu, od kterého žádáte hypotéku. Jejich zisk představuje provize v případě, kdy půjčku uzavřete zprostředkovaně, tedy prostřednictvím nich.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka na pozemek. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka na pozemek se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.