24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky na studium

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na studium

Přesto, že je studium na vysoké škole v ČR bezplatné, stát nemůže logicky hradit i další náklady, odvíjející se od studia.

Proto si musí student zajistit financování bydlení, cestovních nákladů, pomůcek a knih, živobytí a pod. Pokud však nedokáže na výše uvedené vydělat, musí žádat o příspěvky rodičů. Ne každý rodič ale může své dítě takto podporovat. Řešením pak zůstává půjčka na studium.

Půjčky na studium rozdělujeme podle poskytovatele na bankovní a nebankovní a podle účelu na účelové nebo bezúčelové. Výhodnější půjčka na studium pro studenty vysokých škol je z banky, v nebankovním sektoru je však úvěr rychleji vybaven. Nižší úroky a poplatky definitivně najdete v bance, která poskytuje i výhodné studentské účty a povolené přečerpání účtů.

Většina bank v současnosti neposkytuje úvěry, určené speciálně pro studenty. Popravdě, najít studentskou půjčku v pravém slova smyslu lze jen v 3 bankách – v Komerční bance, České spořitelně a UniCredit Bank. V ostatních si lze půjčit klasický spotřební úvěr, nebo využít zmíněný kontokorent v rámci studentského účtu.

Půjčka na studium přes kontokorent je rychlým způsobem získání peněz na financování čehokoliv, ale zároveň je to poměrně drahý způsob. Úroky, odvíjející se od aktuální sazby banky, začínají běžet následujícím dnem. To, kolik student proplatí, tedy závisí jen od něj a od jeho schopnost vrátit peníze čím dříve.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na studium. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na studium se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.