24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky na týden

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka na týden

Půjčka na týden je krátkodobý úvěr, díky kterému se klient osvobodí od dluhů a nepředvídaných finančních nákladů jako je oprava auta, náhrada zkaženého spotřebiče nebo kúpa dárku k narozeninám.

V takových případech potřebuje klient půjčku, kterou vyřídí expresně rychle a bez zbytečného dokládání. Přesně tyto podmínky splňují nebankovní produkty.

Půjčka na týden z nebankovního sektoru je krátkodobý bezúčelový úvěr, který dokážete vybavit za pár hodin. Peníze jsou dostupné klientovi buď v hotovosti (například pokud klient využije služby mobilního obchodního zástupce, který mu přinese hotovost až domů) nebo na účet (je však třeba počítat s tím, že peníze po převodu přijdou za 1 až 3 dni, v závislosti od bankovního spojení).

Pokud hledáte půjčku, kterou chcete splatit do pár dní, využijte možnost SMS půjčky. Tento typ půjčky vyžaduje jen základní údaje a klient se do hodiny dozví, zda mu byla půjčka schválena.

SMS půjčka a tedy i půjčka na týden patří však mezi nejdražší nebankovní produkty. RPSN se pohybuje kolem 500 až 600% a klient platí za každé zpoždění splácení vysoké penále. Mezi poskytovatele patří například společnosti Ferratum a Real Money CZ.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na týden. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na týden se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.