24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky od státu

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka od státu

Půjčka od státu je typ úvěru, o který může klient požádat tehdy, když si chce s rodinou zajistit vlastní bydlení. Tato možnost je opravdu velmi zajímavá pro mladé rodiny, které určitě nemají nazbyt tolik peněz, aby je mohli investovat jen do bydlení. Jaké jsou podmínky získání půjčky s pripením Státního fondu rozvoje bydlení?

Díky SFRV lze získat tyto typy půjčky od státu:

  • úvěr pro mladé domácnosti na novou bytovou výstavbu
  • úvěr pro mladé rodiny
  • úvěr na modernizaci bytu

Podle nařízení vlády č. 616/2004 Sb. je Úvěr 300 určen na financování rodinného bydlení.  I touto podmínkou chce stát přispět ke zvýšení sobášnosti a porodnosti, který má dlouhodobější klesající trend. Půjčka od státu je poskytována klientům od 18 do 36 let, kteří si chtějí zakoupit byt či dům, respektive zrekonstruovat své stávající bydlení.

Maximální výše úvěru je 300 000 Kč se splatností až 20 let. Pokud se navíc rodince narodí dítě případně si ho osvojí, mohou požádat o snížení jistiny o 30 000 Kč.

Půjčka od státu – Úvěr 300 je úročen velmi výhodnou sazbou 2%. Takovou pomoc by ji stěpřijala každá mladá rodina, upozorňujeme však, že počet klientů, který mohou tuto půjčku získat, je každoročně omezen. Není tedy zaváhat a třeba si pospíšit od začátku kalendářního roku, aby ste půjčku mohli získat právě vy.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od státu. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od státu se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.