24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Telefonní půjčka

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčky přes telefon

Půjčka přes telefon nebo půjčka přes sms/telefonní půjčka patří do skupiny nebankovních rychlých půjček, které lze vyřídit jednoduše a z jakéhokoli místa.

Nemusíte nikam chodit, stačí si vybrat jednu z nebankovních společností a zavolat na telefonní číslo, kde dohodnete vše potřebné. Telefonní půjčka je bezúčelová, lze ji vybavit i online.

Názvy se mohou u jednotlivých společností lišit. Většina společností umožňuje klientům, kteří využívají její služby pravidelně, půjčit si stále vyšší sumy peněz.

Populárním druhém půjčky přes telefon je SMS půjčka. Stačí poslat jedinou SMS s potřebnými údaji a klient již do 10 minut ví, zda mu byla půjčka (pujcka) schválena.

Přehled několika produktů

  • SMS půjčka Real Money
  • Rychlá půjčka VIA SMS
  • SMS půjčka Ferratum
  • Hotovostní půjčka po telefonu TESCO
  • Expresní půjčka po telefonu GE Money CZ
  • Půjčka po telefonu CETELEM

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Telefonní půjčka. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Telefonní půjčka se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.