24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčka pro podnikatele

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele může vyřešit prvotní problémy s nedostatkem financí začínající podnikatele. Jsou určeny na nákup strojů, prostor či zboží. půjčka pro podnikatele se dá vyřídit tak v bankovním jako i v nebankovním sektoru.

Tento druh půjček může být například ve formě bezúčelových úvěrů, které jsou poskytovány fyzickým i právnickým osobám. Maximální výše úvěru se pohybuje v hodnotě až několik sta tisíc korun. Bezúčelové úvěry však nejsou tak často využívanou formou, protože se stává, že podnikatelé získávají úvěry v bankách za výhodnějších podmínek než běžný občané. Důvod je jednoduchý – jde o peníze určené pro podnikání, které pravděpodobně přinese klientovi banky zisk.

Půjčky pro začínající podnikatele (pujcka pro zacinajici podnikatele) mají často formu bianco směnky, kterou podnikatel splatí, když rozjede obchody. Podnikatelé mohou využívat i povoleny přečerpání účtu, které jim pomohou zejména při nečekaných výdajích.

Začínající podnikatelé však mohou mít problém v bankovním sektoru. Banky jsou finanční instituce, které si potrpí na precizní dokladování. Jelikož se potřebují ujistit, že své peníze získají později zpět, od podnikatelů se očekává (kromě jiného) několikaleté působení na trhu. Tuto podmínku však logicky začínající podnikatelé nemohou splnit. Často je tedy třeba uvádět přesný účel využití peněz s podmínkou, že finance budou použity výhradně pro financování podnikání klienta.

Úvěry pro začínající podnikatele v nebankovním sektoru mohou být jednodušší, ale dražší cesta. Stejně úvěr, který podnikatel získá pomocí nebankovních společností či soukromých věřitelů, nemusí být tak vysoký, jaký by mu poskytla banka. Výhodou je však méně potřebných dokladů a rychlost vyřízení. Požádat o nebankovní půjčku je výhodné tehdy, když peníze potřebujete co nejdříve a nevadí Vám, že za ni zaplatíte mnohem vyšší úrok a někdy i poplatky.

Možností pro podnikatele je tedy hned několik. Specifickým typem jsou půjčky pro podnikatele OSVČ, při kterých je třeba předkládatdaňová přiznání za několik let dozadu. Stále však platí, že je lepší zjistit si podmínky více institucí a teprve potom požádat o úvěr. Při nebankovních společnostech sitřeba dávat pozor na jejich solidnost, aby se půjčka pro začínající podnikatele nezměnila na exekuci jejich nynějšího majetku či zařízení.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka pro podnikatele. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka pro podnikatele se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.