24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Půjčky se zástavou domu

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Půjčka se zástavou nemovitosti

Kritické chvíle, které v životě člověka se sebou přináší nedostatek finačních prostředků, lze v současnosti řešit i půjčkou. Je to snad nejoblíbenější forma financování jakýchkoliv cílů. Od koupě bytu a domu (kde může být půjčka se zástavou velmi nápomocná, auta až po financování dovolené a vybavení domácnosti.

Každá finanční instituce si v době špatné globální ekonomické situace dá pozor, aby se její peníze vrátili zpět. V případě bank to platí samozřejmě dvojnásobne. Banky si své klienty vybírají na základě pevně stanovených kritérií. Pokud tedy chcete získat půjčku, musíte splnit vše, o co Vás požádají (dokladování příjmu, účelu využití peněz, čistý bankovní registr …).

Půjčka se zástavou nemovitosti v bance je nejčastěji použita na financování bydlení. V současné době jsou ceny realit poměrně vysoké na to, aby si je člověk mohl zakoupit pouze z našetřeních peněz. Ještě těžší situaci mají mladí lidé a mladé rodiny, které se pro zajištění bydlení musí zadlužit hypotékou na desítky let. Půjčky se zástavou dnes vybavíte v kterékoli bance. Při výběru byste měli dbát nejen na výši úroků, ale i na poplatky (napr. za vyřízení).

Další možnost získání půjčky na zástavu nabízí nebankovní sektor. Půjčka na zástavu nemovitosti od nebankovního sektoru se dá vyřídit mnohem rychleji, než půjčka v bance. Pokud máte záznam v bankovním registru, nebankovky to nevadí. Půjčí Vám i tak. V případě takové půjčky na zástavu nemovitosti se vystavujete vyššímu riziku.

Výšky RPSN nejsou regulovány zákonem, což v praxi znamená, že mohou mít i závratně vysokou hodnotu. Pokud tedy budete mít problém splatit svůj dluh, nevyhnete se exekucí a přijdete o nemovitost, kterou ručíte. Půjčky se zástavou od nebankovních subjektů Vám proto příliš nedoporučujeme.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky se zástavou domu. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky se zástavou domu se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Půjčka se zástavou nemovitosti

  1. p.Kolková komentoval:

    POZOR -POZOR … Nejlepší půjčky , Rychlé vyřízení , žádné poplatky předem. Půjčku u nás dostanete na cokoliv budete potřebovat. Nevadí , že jste v registrech , půjčíme i začínajícím podnikatelům a lidem s hůře prokazatelným příjmem. Volejte ihned +420 605 849 726 .Stačí , aby jste měli nemovitost k ručení – dům, byt , družstevní byt a půjčku dostanete. Jestli máte na nemovitosti úvěr nebo exekuce , nevadí i tak pomůžeme. Máte li hodně půjček a nestíháte splácet , sjednotíme Vaše půjčky a uděláme ze všech jednu s měsíční splátkou , kterou zvládnete splácet. Působíme po celé ČR.

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.