24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

Rychlé půjčky na směnku

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: Na směnku

Rychlé půjčky na směnku patří mezi služby, které poskytuje nebankovní sektor. Představují poměrně rizikový typ půjčky s nejvyšší úrokovou sazbou, ale pro klienty se záznamem v bankovním registru jsou i tak akceptovatelné. Peníze jsou klientovi k dispozici prakticky ihned na ruku. Půjčku na směnku je možné získat i bez stálého příjmu, ale vyžaduje ručení nemovitostí či jiným majetkem.

Co je směnka a jaké náležitosti musí obsahovat?

Pod směnkou se rozumí obchodovatelný cenný papír o finančním závazku, který zaručuje její majiteli vyplacení dohodnuté částky v dohodnuté lhůtě, přesně tak, jak to určuje směnka. Směnku lze převést na třetí osobu. Tento akt však může provádět pouze notář.

Směnka musí bezpodmínečně obsahovat:

  • datum a místo vystavení, datum splatnosti
  • jméno vystavovatele a jméno, komu budou peníze vyplaceny
  • bezpodmínečný závazek k vyplacení určité částky spolu s měnou
  • místo uhrazení
  • jméno, adresa a podpis výstavce směnky

Rozeznáváme dva základní typy směnek – směnky vlastní a směnky cizí. Při vlastní směncese vyskytují 2 osoby – vystavovatel (dlužník) a příjemce (věřitel, remitent), přičemž směnku uhradí její výstavce. Pod cizí směnkou rozumíme písemný příkaz vystavovatele třetí osobě (obvykle bance), aby vyplatila směnečnou sumu druhé osobě. To, že se jedná o směnku, musí být uvedeno nejen v nadpisu, ale i v samotném textu směnky.

Rychlá pujčka na směnku je jedna z často využívaných půjček, při níž platí pravidlo, že za ni předem neplatíte žádné poplatky vopred. Je to poměrně rizikový typ úvěru, protože pokud klient nesplatí svoj dluh tak, jak to bylo na směnce dohodnuto, může přijít i o svůj majetek.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Rychlé půjčky na směnku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Rychlé půjčky na směnku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.