24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

SMS půjčky

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: SMS půjčka

SMS půjčka je rychlá půjčka, díky níž můžete získat nižší obnos peněz. SMS půjčky nevyžadují doklady o příjmu, výpisy z bankovního registru ani ručení jakoukoli formou.

Získat můžete 500 až 7 000 ČK, splatit je však třeba někdy i do 15 dnů. Ideální jsou proto v případech, kdy nutně potřebujete nějaké peníze.

Sms půjčka je velmi populárním typem neúčelového krátkodobého úvěru severských zemí. Proto se jí často říká i Finská půjčka.

Žadatel, obvykle starší než 20 let, musí poslat SMS v požadovaném tvaru na číslo subjektu, od kterého půjčku žádá. O schválení či neschválení půjčky bude klient informován SMS zprávou, peníze mu budou poskytnuty na bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

SMS pujčka je obecně rychlým a jednoduchým způsobem získání peněz bez jakéhokoliv papírování. Klient se vyhne byrokracií a peníze se mu brzy objeví na účtu. Zároveň však patří mezi nejdražší typy půjček. Proto je výhodná hlavně jako půjčka před výplatou, ne jako dlouhodobější řešení finančních problémů.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma SMS půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační zdroje

 • SMS půjčka 2000

  SMS půjčka je poměrně populární způsob získání malé sumy peněz, který získává velkou popularitu a rozmach mezi...

 • SMS půjčka Bez registru

  SMS půjčka bez registru je klientům známá i pod názvem Finská půjčka. Myšlenka takového nebankovního produktu totiž pochází ze...

 • SMS půjčka Ferratum

  SMS půjčka Ferratum je na českém trhu stále populárnějším produktem. Důvodů je hned několik. Díky...

 • SMS půjčka Ihned

  SMS půjčky ihned je rychlý způsob získání peněz. V současnosti jde navíc o velmi oblíbený způsob žádání o půjčku,...

 • SMS půjčka Pro ženy

  SMS půjčka pro ženy je nebankovní produkt, který vyřídíte rychle a jednoduše. Ve své podstatě jde o klasickou SMS půjčku,...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma SMS půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.