24 půjčky - půjčka, úvěr, hypotéka - poskytovatelé půjček, inzerce a poradna.

SMS půjčka 2000

O půjčce - informace

pujcko-ninjapujcka
Všechno o: 2000

SMS půjčka je poměrně populární způsob získání malé sumy peněz, který získává velkou popularitu a rozmach mezi jinými produkty. Když vezmeme v úvahu to, jaké jsou tyto půjčky drahé, jejich popularita je opravdu paradoxní.

SMS půjčka 2000 – kde ji získat?

  • SMS pujčka 2000 KČ se dá získat i ve společnosti Ferratum. Zaplatíte však za ni navíc 500 Kč, což představuje 25% podíl z půjčené částky. Splatnost půjčky je 21 dní.
  • O něco výhodnější poplatek zaplatíte společnosti Real Money. Za 2000 Kč, které vrátíte o 21 dní, zaplatíte navíc 400 Kč (20%). Pokud půjčku nevíte splatit během dané lhůty, můžete požádat o odklad na 7 dní, za který zaplatíte dalších 200 Kč.
  • Společnost ViaSMS Vám půjčí 2000 Kč se splatností 1 až 30 dnů. Poplatek za poskytnutí SMS půjčky se odvíjí od počtu dnů splatnosti. Pokud půjčku vrátíte o 1 den, zaplatíte za ni 110Kč. Za každý další den platíte o 10Kč více. Pokud tedy splatíte půjčku až o měsíc, poplatek bude 400 Kč.
  • Společnost Mutuo Vám 2000 Kč půjčí až tehdy, pokud vrátíte svou první Mutuo sms půjčku v hodnotě 1000 Kč, bez jakýchkoliv problémů. Poplatek za poskytnutí půjčky je 500 Kč a splatnost 15 dní.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma SMS půjčka 2000. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma SMS půjčka 2000 se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Přidej komentář do diskuse

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Půjčka je populární způsob získávání peněz pro různé účely. Je to obecný pojem, stejně jako úvěr. Při vybírání poskytovatele půjček dbejte hlavně na jeho solventnost. Nenaleťte podvodným emailem, které lákají zajímavými nabídkami.

Texty na webu 24pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží pouze jako rozcestník při hledání informací

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.